Контракти.ua

3812  —  01.05
«Він нікого не слухає». Експосол США у Москві вважає, що Путін приречений
«Він нікого не слухає». Експосол США у Москві вважає, що Путін приречений

Експосол США у Москві, директор Інституту Фрімена-Сполі з міжнародних досліджень Стенфордського університету Майкл Макфол вважає, що режим глави Кремля Володимира Путіна приречений.

Про це він сказав під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму. Пише НВ. 

За словами Макфола, те, що Путін перебуває при владі у РФ вже понад 20 років, є важливим фактором, який послаблює його позиції, проте після російського вторгнення в Україну цей процес ще більш прискорився.

«Я впевнений, що ця війна катастрофічна для уряду Путіна і для самого Путіна. Не знаю, як він впаде, але зараз ми бачимо початок кінця путінізму. Тому що він припустився величезної помилки… Кожна країна світу, де керівництво таке старе і стільки часу перебуває при владі, приречена. Тому що вони не слухають їхніх фінансових міністрів, вони не слухають своїх радників, вони не слухають прем'єрів», — пояснив він.

Колишній дипломат зазначив, що, оскільки Путін приймає рішення одноосібно і не дослухається до порад свого оточення, це виключає виправлення ним своїх помилок.

«Він не слухає ні Лаврова, ні Мішустіна — нікого. І це одна з проблем. Саме тому він подумав, що все правильно робить. Зараз кажуть, що 80% підтримують Путіна. Не вірте цим соціологічним опитуванням. Тому що в країні ГУЛАГу ніхто вам не говорить правду, коли до них звертаються з такими опитуваннями», — наголосив Макфол.

Київський безпековий форум, заснований Фондом Арсенія Яценюка Відкрій Україну, є провідною міжнародною платформою з обговорення проблем війни та миру, національної та світової безпеки.

Статьи по теме
Полковник розповів про головне завдання, яке ставить Путін Лукашенку щодо України
Полковник розповів про головне завдання, яке ставить Путін Лукашенку щодо України

Чисельності та рівня боєздатності білоруських військ замало для масштабного наступу на північ України.
вчера, 13:57 — 421

"Вся наша надія на голод": пропагандистка Сімоньян розповіла про людожерські настрої в Росії

Аморальність російського суспільства давно не викликає жодного сумніву. Але зараз, схоже, жителі країни-агресора вийшли на якісно новий рівень. І зовсім не соромляться свого людожерства.
23.06 — 1452

"Територіальна цілісність має переважати": Токаєв вдруге публічно заявив про невизнання "ЛДНР"

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв уже вдруге публічно заявив, що його держава не визнаватиме так звані "ЛНР" та "ДНР".
22.06 — 643