Контракти.ua

750  —  18.04.22
РФ може готувати в містах України провокативні обстріли у Великодню ніч, - РНБО
РФ може готувати в містах України провокативні обстріли у Великодню ніч, - РНБО

Російські окупанти можуть влаштувати обстріл храмів у низці міст України у Великодню ніч. При цьому звинувативши у скоєному українських військових.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО.

"Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає: окупанти знову використовують прийом "інформаційного алібі", попереджаючи про можливі провокації в українських містах під час Великодня", - йдеться в повідомленні.

Як пояснюють в РНБО, кілька пропагандистських ЗМІ поширили публікацію щодо того, що "з націоналістів сформовано понад 70 мобільних груп на автомобілях, що обстрілюватимуть з мінометів православні храми у Великодню ніч, щоб потім звинуватити у цьому військових РФ".

При цьому пропагандисти наводять конкретний перелік областей України, де це "може статися", а саме такіі:

  • Запорізька;

  • Миколаївська;

  • Одеська;

  • Сумська;

  • Харківська.

В РНБО звертають увагу, що в усіх цих регіонах є висока ймовірність діяльності диверсійно-розвідувальних груп ворога.

"Про це повідомляє і міноборони РФ, яке стверджує, що Київ готує "витончені жахливі провокації" з численними жертвами. Закликаємо всіх українців бути дуже уважними та максимально обережними", - наголосили у відомстві.

Статьи по теме
"Нова сторінка" відносин. Україна готує переговори Зеленського з Мадяром

Які питання мають вирішити Київ та Будапешт?
вчера, 19:27 — 207

Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога

За наявною інформацією, за останні 12 років Москва не надсилала до Придністров’я жодних додаткових сил та засобів.
09.04 — 252

"Ми не є пріоритетом": Зеленський оцінив вплив війни з Іраном на підтримку США

Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжна війна США та Ізраїлю проти Ірану може ще більше послабити американську підтримку Києва.
05.04 — 207