Контракти.ua

7842  —  16.04
Від Путіна вимагають заарештувати генерала і двох адміралів після втрати крейсера "Москва"
Від Путіна вимагають заарештувати генерала і двох адміралів після втрати крейсера

Російські депутати від правлячої партії "Єдина Росія" після втрати крейсера "Москва" в Чорному морі направили лист з вимогами на адресу президента Володимира Путіна. Від нього домагаються відсторонення і арешту командувачів Чорноморського флоту і наступальної операції в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву фракції партії "Єдина Росія".

"Ми переконані, що пряма відповідальність за це (за втрату крейсера "Москва", - ред.) лежить на посадових особах, на командуванні. Вони зобов'язані організувати роботу так, щоб нештатні ситуації не перетворювалися на ганьбу всієї країни", - йдеться в заяві.

Також від Путіна вимагають на час розслідування відсторонити і помістити під домашній арешт командувача Чорноморського флоту адмірала Ігоря Осипова, командувача ЮВО генерала армії Олександра Дворнікова, головнокомандувача ВМФ Росії адмірала Миколу Євменова.

"Не можна дозволити, щоб ці начальники, яким Росія дала все, переклали відповідальність на моряків. Ця несправедливість буде справжньою диверсією", - йдеться в заяві.

Статьи по теме
Росія готує свій ОПК до тривалої війни в Україні – ISW
Росія готує свій ОПК до тривалої війни в Україні – ISW

Росія намагається перелаштувати оборонно-промисловий комплекс для ведення тривалої війни в Україні.
вчера, 10:19 — 498

Вона зовсім не дружина: спливли нові подробиці стосунків Путіна та Кабаєвої
Вона зовсім не дружина: спливли нові подробиці стосунків Путіна та Кабаєвої

Президенту РФ Путіну та ексгімнастці Аліні Кабаєвій давно приписують роман. Кажуть, навіть спільні діти є у пари. Проте, згідно з новою інформацією, що спливла, діти спортсменки зовсім не від Путіна, а вона зовсім не "дружина", а просто прикриття.
11.08 — 553

Таємниці Людмили Путіної: дружина
Таємниці Людмили Путіної: дружина "фюрера" смітила грошима і вважала шлюб із диктатором "справжнім пеклом"

Про колишню дружину президента Путіна Людмилу зараз майже нічого невідомо. Ні, де вона живе, ні як заробляє на життя. Після розлучення з Путіним Людмила вийшла заміж вдруге, а сам диктатор щедро обдарував колишню дружину подарунками, так би мовити, сплатив сповна за 30 років шлюбу, в якому експерша леді добряче натерпілася.
11.08 — 666