Контракти.ua

892  —  15.04.22
США відстежують всі рухи ядерних сил росії - директор ЦРУ
США відстежують всі рухи ядерних сил росії - директор ЦРУ

Розвідка США поки не бачить ознак розгортання ядерних сил росії, однак уважно відстежує всі їхні дії та приготування на тлі війни, розв’язаної рф проти України.

Про це, як повідомляє CNN, заявив у четвер під час виступу в Технологічному інституті штату Джорджія директор ЦРУ Білл Бернс, передає Укрінформ.

«Хоча ми спостерігали певну риторику з боку Кремля щодо переведення боєготовності ядерних сил до вищих рівнів, ми досі не бачили практичних доказів тому виду розгортань чи військових дій, які посилювали би наші занепокоєння. Але ми дуже уважно спостерігаємо за цим», - заявив Бернс.

Він також зазначив, що в США серйозно сприймають потенційну можливість застосування росіянами навіть ядерних боєприпасів малої потужності на тлі провалів у наступальній операції рф.

«Враховуючи потенційний відчай президента путіна та російського керівництва, враховуючи невдачі, яких вони зазнали у військовій сфері, ніхто з нас не може легковажно ставитися до загрози, яку несе потенційне застосування тактичної ядерної зброї або ядерної зброї малої потужності», – зауважив Бернс.

У своїх зауваженнях Бернс також попередив, що путін стає все більш ізольованим, і його «апетит до ризику лише зростає».

Як повідомлялося, 24 лютого 2022 року російська федерація розпочала неспровоковану війну проти України. Загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста і селища України, катують і вбивають мирне населення.

Статьи по теме
Китай має зробити вибір між Путіним і Заходом, - Держдеп США
Китай має зробити вибір між Путіним і Заходом, - Держдеп США

Китай має зробити вибір між російським диктатором Володимиром Путіним і країнами Заходу.
17.05 — 367

Генерал порівняв ядерні потенціали РФ і США: для росіян є погана новина
Генерал порівняв ядерні потенціали РФ і США: для росіян є погана новина

Ядерний потенціал Росії не співмірний зі США.
12.05 — 1075