Контракти.ua

889  —  03.04
Зеленський - про російських вояків, які чинили звірства в Бучі: Убивці, мародери, кати
Зеленський - про російських вояків, які чинили звірства в Бучі: Убивці, мародери, кати

Президент Володимир Зеленський вважає, що на саміті НАТО 2008 року був шанс запобігти нинішнім звірствам російських загарбників в Україні, та назвав російських військових убивцями, мародерами і катами.

Про це очільник Української держави написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«Бухарест, декларація саміту НАТО. 3 квітня, 14 років тому. Був шанс запобігти. Щоб росія не прийшла. Буча, Київська область. Зараз. Росія прийшла», - зазначив Зеленський.

Він також звернувся до росіян російською: «Советую посмотреть матерям российских военных. Посмотрите, каких ублюдков вы вырастили. Убийцы, мародёры, палачи».

Як повідомляв Укрінформ, Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були звільнені від російських загарбників. У звільнених містах та селах зафіксовано масові вбивства росіянами цивільних осіб. Зокрема, у звільненій від загарбників Бучі виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зв'язаними руками.

Як відомо, Бухарестський саміт НАТО 2008, або 20-ий саміт країн - членів НАТО, відбувся 2-4 квітня 2008 року в Бухаресті. На порядку денному стояли питання про визнання Косова, військові дії в Афганістані, розширення Альянсу шляхом приєднання до нього Хорватії, Албанії та Македонії, а також приєднання до ПДЧ України та Грузії. Тоді українська влада сподівалася отримати ПДЧ в Альянсі, але це рішення не знайшло підтримки частини союзників.

Статьи по теме
Данілов відповів на погрози Медведєва: повернення Криму буде одразу, без спроб
Данілов відповів на погрози Медведєва: повернення Криму буде одразу, без спроб

Повернення тимчасово окупованого Криму буде одразу. Без усіляких спроб, на які погрожує пан Мєдвєдєв.
28.06 — 712

Сергій Кривонос: Багато білоруських військових готові відразу здаватися в полон
Сергій Кривонос: Багато білоруських військових готові відразу здаватися в полон

Про загрозу з Білорусі, про звільнення Херсонщини та інших тимчасово окупованих територій, про те, чому окупантам не вдалось захопити аеропорт "Жуляни" – в інтерв'ю РБК-Україна розповів екс-заступник секретаря РНБО, генерал Сергій Кривонос.
28.06 — 705

"На ляпас відповімо ударом": Зеленський жорстко попередив невизнане Придністров'я

Зеленський обговорив питання загроз із невизнаного Придністров'я з президенткою Молдови.
28.06 — 1600