Контракти.ua

3349  —  03.04
Готові довести справу знищення зла до кінця, - головнокомандувач ЗСУ
Готові довести справу знищення зла до кінця, - головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, в якій заявив, що українські військові "готові довести справу знищення зла до кінця".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Залужного в Facebook.

Залужний зазначив, що підтримує постійний контакт з Марком Міллі, і під час сьогоднішньої розмови поділився оцінками оперативної обстановки і акцентував увагу на потребах ЗСУ для успіху оборонної операції.

Він також підкреслив, що за підтримки Заходу ЗСУ зможе здолати зло, яке загрожує Європі.

"Ми здатні за підтримки Заходу знищити зло, адже не хочемо повторення в Європі сценаріїв, які є в Україні: вбивства жінок і дітей, руйнування інфраструктури. У людства є шанс на мирне життя. Сподіваюся, що весь світ це розуміє. Ми готові довести справу до знищення зла до кінця", - заявив головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, загони спецпризначенців Національної поліції почали зачищати місто Буча в Київській області, яке нещодавно звільнили від російських окупантів.

Статьи по теме
Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ
Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ

На думку експерта, поблизу Лимана зараз відбуваються події, схожі з тими, що відбувалися напередодні контрнаступу у Харківській області
26.09 — 689

"Резервна мобілізація": Арестович розповів, скільки ще можна призвати українців до лав ЗСУ

На території України проживає близько 40 мільйонів людей. Відтак, у випадку необхідності армію нашої держави можна суттєво збільшити.
26.09 — 8607

"Зайти до Донецька": експерт розповів про завдання ЗСУ, поки на фронті не з’явилися мобілізовані росіяни

Допоки на війні в Україні не з’явилися мобілізовані росіяни, ЗСУ у найближчий місяць необхідно зменшити ширину фронту там, де це можливо.
25.09 — 446