Контракти.ua

807  —  03.04
Російські олігархи намагаються сховати майно від санкцій - прокуратура США
Російські олігархи намагаються сховати майно від санкцій - прокуратура США

Прокуратура США знайшла докази, що російські олігархи намагаються сховати своє майно від західних санкцій, запроваджених після нападу рф на Україну.

Як передає Укрінформ, про це заявив глава групи KleptoCapture при Мін'юсті США, прокурор Ендрю Адамс в інтерв’ю Reuters.

«Існують спроби (олігархів рф – ред.) – про деякі з них публічно повідомляється – переміщувати, наприклад, рухоме майно у вигляді яхт, літаків ... в юрисдикції, де, я думаю, люди вважають, що це було б важче розслідувати і важко заморозити», – сказав Адамс.

За його словами, відстежувати активи олігархів часто буває важко, оскільки вони приховані за кількома колами фіктивних компаній, розкиданих по всьому світу.

За словами Адамса, його група вже отримує конкретну інформацію з країн, які раніше вважалися «безпечними гаванями» для олігархів. Водночас він відмовився надати деталі конкретних юрисдикцій, які вже надали інформацію, або назвати імена конкретних осіб, які перебувають під слідством.

Як повідомляв Укрінформ, Мін'юст США створив робочу групу KleptoCapture, яка слідкуватиме за дотриманням запроваджених проти росії санкцій. Щодо порушників буде проведено судове розслідування, а в разі неможливості арешту будуть накладати арешт на активи та конфісковуватимуть майно.

Президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

США, Європейський Союз та інші країни застосували санкції проти росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем.

Статьи по теме
У Франції арештували два гелікоптери російського олігарха Усманова
У Франції арештували два гелікоптери російського олігарха Усманова

Французька влада заарештувала два гелікоптери, що належать російському олігарху Алішеру Усманову.
01.04 — 1020

Глава МЗС Туреччини заявив, що в країні вітають російських олігархів
Глава МЗС Туреччини заявив, що в країні вітають російських олігархів

Російських олігархів вітають в Туреччині, але вони повинні дотримуватися міжнародного права, щоб вести будь-який бізнес. Заяву зробив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу.
27.03 — 5821

Російські олігархи сховали від арешту п'ять супер-яхт на Мальдівах, - Reuters
Російські олігархи сховали від арешту п'ять супер-яхт на Мальдівах, - Reuters

У міру того, як в Європі почали заарештовувати майно російських олігархів, як мінімум п'ять супер-яхт, що належать мільярдерам, знайшли тимчасовий притулок на Мальдівах. У острівної держави в Індійському океані немає договору про екстрадицію з США.
04.03 — 4938