Контракти.ua

1848  —  03.04
Через санкції росію очікують висока інфляція й глибока рецесія – Мінфін США
Через санкції росію очікують висока інфляція й глибока рецесія – Мінфін США

У Міністерстві фінансів США заявили, що західні санкції, які були запроваджені проти за росії за її агресію в Україні, призведуть до високої інфляції та глибокої рецесії в країні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

«Економічні наслідки, з якими стикається росія (через санкції – ред.), є серйозними: висока інфляція, яка буде тільки зростати, і глибока рецесія, яка буде лише поглиблюватися», – сказав високопоставлений чиновник Мінфіну США.

За його словами, росія, як країна з закритою економікою, зможе споживати лише те, що вона виробляє.

Він додав, що росія є виробником в основному товарів і сировини, і, вона погано підготовлена для виробництва власних споживчих і технологічних товарів.

Зазначається, що інфляція в рф досягла вже 6% за останні три тижні, і, це є найкращим показником дії санкцій всередині росії.

Більше того, це також свідчить про зменшення купівельної спроможності рубля. При цьому обмінні курси рубля на чорному ринку були значно нижче офіційного курсу.

Представник Мінфіну також додав, що скорочення обсягів виробництва в росії прогнозується приблизно на рівні в 10% цьогоріч.

Як повідомлялося, президент рф путін 24 лютого оголосив про масштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

США, Європейський Союз та інші країни застосували санкції проти росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем.

Статьи по теме
Диктатура профнепригодности. Размах и глубина
Диктатура профнепригодности. Размах и глубина "обратного отбора" в России поражает

Константин Сонин, экономист, профессор: Раз за разом возникает вопрос – как так может быть, что один человек, Путин, привёл Россию к полному краху, разорению граждан, гибели десятков тысяч солдат и сотням тысяч беженцев, а никто в его окружении этому не возражает?
30.09 — 1138

Российские генералы нервничают не меньше, чем российские олигархи. Долой самодержавие?
Российские генералы нервничают не меньше, чем российские олигархи. Долой самодержавие?

Виктор Небоженко: Первыми, кто почувствовал на себе тяжелую руку западных санкций, ревизии, конфискаций и ограничений были российские олигархи, которые любили жизнь на Западе не меньше, чем гордились и уважали Путина. Затем пришла очередь мощного, болезненного западного давления на ближайшее окружение Путина. Российский генералитет, развращенный другом Путина, министром обороны Шойгу, спокойно смотрел на страдание «старших товарищей» – их это сильно не задевало. «Беда» пришла с другой стороны.
12.09 — 617

Столиця Росії у вогні: на півночі Москви - масштабний пожар
Столиця Росії у вогні: на півночі Москви - масштабний пожар

У середу, 24 серпня, на півночі Москви горить склад з магазинами. Пожежа сягнула величезних масштабів.
24.08 — 633