Контракти.ua

956  —  30.03.22
Путін атакував "ядро трансатлантичної безпеки", - глава Пентагону
Путін атакував

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що вторгнення Путіна в Україну є нападом на принципи трансатлантичної безпеки. Він так само подякував Німеччині за сприяння в посиленні присутності США в Європі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

Під час свого вступного слова перед зустріччю з Міністром оборони Німеччини в Пентагоні Ллойд Остін заявив, що напад на Україну є атакою на ядро трансатлантичної безпеки.

"Вторгнення Путіна включає в себе не тільки напад на Україну, а й напад на принципи, що лежать в основі трансатлантичної безпеки", - сказав глава Пентагону.

Остін подякував Німеччині за співпрацю з США щодо розгортання сил в рамках посилення присутності США у сфері безпеки в Європі.

"Разом ми надсилаємо чіткий сигнал, і цей сигнал полягає в тому, що будь-який виклик нашій безпеці зустріне тверду і єдину відповідь. І наша прихильність колективній обороні НАТО непохитна", - сказав Остін.

Статьи по теме
Трамп наказав розробити плани швидких ударів по Ірану без тривалої війни, - WSJ
Трамп наказав розробити плани швидких ударів по Ірану без тривалої війни, - WSJ

Президент США Дональд Трамп доручив своїй команді опрацювати варіанти швидких військових дій проти Ірану, які мали б рішучий характер, але не втягнули Сполучені Штати у тривалу війну на Близькому Сході.
вчера, 10:06 — 299

Путін і технології — чому Росія програла гонку ШІ
Путін і технології — чому Росія програла гонку ШІ

Час в Кремлі зупинився: технофобія Путіна перетворила Росію на аутсайдера в гонці ШІ.
31.01 — 407

Розгортання авіаносця на Близькому Сході коштує США мільйони доларів: названо суму
Розгортання авіаносця на Близькому Сході коштує США мільйони доларів: названо суму

Розгортання авіаносця на Близькому Сході коштує США мільйони доларів: названо суму.
30.01 — 232