Контракти.ua

854  —  26.03.22
У Генштабі ЗСУ розповіли про проблеми в Росії з весняною мобілізацією
У Генштабі ЗСУ розповіли про проблеми в Росії з весняною мобілізацією

У Росії через величезні військові втрати в Україні назріває проблема з проведенням весняної призовної кампанії з квітня. До того ж у військах країни-агресора різко знижується кількість "контрактників".

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані Генштабу ЗСУ.

"З врахуванням високого рівня безповоротних та санітарних втрат збройних сил російської федерації та залучення до бойових дій військовослужбовців строкової служби, проведення весняної призовної кампанії 2022 року, яка розпочинається 1 квітня цього року, може стати проблемною", - йдеться в повідомленні

У Генштабі звернули увагу на тенденцію різкого зниження кількості контрактників у співвідношенні до строкової служби в РФ.

"Таким чином, погіршення соціальної складової внаслідок міжнародних санкцій та втрати в ході війни у найближчі тижні ймовірно загострять проблему комплектування російського війська якісним персоналом", - вказується в оперативному зведенні відомства.

Крім того, зазначається, що техніка, яка надходить зі складів зберігання та арсеналів в окупаційних підрозділах, знаходиться в незадовільному технічному стані через недбалу попередню експлуатацію та тривале зберігання.

Нагадаємо, за даними української розвідки, РФ продовжує вести приховану мобілізацію для продовження війни в Україні, пропонуючи підписати контракт на службу в армії боржникам і аліментникам.

Статьи по теме
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05 — 823

Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь
Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь

Пока все боевые части, которые создала Россия в Беларуси - были позже переброшены на восток. Кремль использует территорию своего союзника для восстановления техники и обучения солдат.
03.02 — 1886

Окупанти оголосили про вивід військ з Ізюма
Окупанти оголосили про вивід військ з Ізюма

Окупанти оголосили про вивід своїх військ з Ізюма Харківської області. Також це нібито стосується і ще "деяких інших населених пунктів".
11.09.22 — 791