Контракти.ua

2166  —  26.03
Путін хотів би змінити підручники історії в Японії
Путін хотів би змінити підручники історії в Японії

Президент країни-окупанта Володимир Путін знову провів лекцію з історії, на якій розповів про погані підручники в Японії та фільми у США, про "русофобію" на Заході та згадав про Гітлера.

Джерело: Путін на зустрічі з лауреатами президентських премій у галузі культури, якого цитують росЗМІ. Пише pravda.com.ua.

Деталі: Путін заявив, що обурений "перекручуванням Голлівудом та японськими підручниками" фактів про Другу світову війну.

Він також сподівається, що через культуру "правда про Росію" проб'є собі дорогу у світі.

У своєму виступі президент РФ порівняв "атаку на російську культуру" на Заході про те, що відбувалося в гітлерівській Німеччині.

Пряма мова Путіна: "На Заході процвітає так звана "культура скасування", остракізм та замовчування фактів, які не вкладаються в їхні шаблони.

Російська культура завжди звернена до людини, її твори вчать думати та брати близько до серця.

На Заході забороняються російські письменники та книги, але в нашій країні уявити такого неможливо — ми не маємо місця етнічної нетерпимості".

Нагадаємо: Російська Федерація заявила, що більше не продовжуватиме переговори з Японією щодо мирного договору щодо південних Курильських островів.

Статьи по теме
Полковник розповів про головне завдання, яке ставить Путін Лукашенку щодо України
Полковник розповів про головне завдання, яке ставить Путін Лукашенку щодо України

Чисельності та рівня боєздатності білоруських військ замало для масштабного наступу на північ України.
24.06 — 439

Стало відомо, на який вид раку хворіє Путін
Стало відомо, на який вид раку хворіє Путін

Про те, що кремлівський диктатор має рак, відомо вже давно. З'явилися нові подробиці про онкологічне захворювання президента РФ.
05.06 — 679