Контракти.ua

1406  —  26.03
Путін шукає зрадника, який злив план війни, – військовий експерт
Путін шукає зрадника, який злив план війни, – військовий експерт

Олег Жданов зазначив, що у Росії завжди були силовики, готові усунути Путіна.

План Путіна щодо швидкої і переможної війни проти України, очевидно, провалився. Наразі російський диктатор вирішив знайти винного в цьому.

Про це в ефірі "24 каналу" розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, з Росії могли злити плани щодо війни, щоб зупинити її. Пише tsn.ua.

"У Росії завжди були силовики, готові усунути Путіна"

"Зараз Путін шукає зрадника – того, хто злив план військової операцїі", – заявив Жданов.

Водночас за інформацією експерта, мож, йдеться не про вкрадений цифровий файл, військову карту чи перехоплені розмови – хтось міг особисто віддати копії документів західним розвідкам.

"Зараз він (Путін – ред.) це зрозумів. Мабуть, зараз найбільш активне "полювання на відьом" – вони шукають, хто ж злив",– сказав Олег Жданов.

Військовий експерт зауважив, що серед російських силовиків завжди були люди, готові злити інформацію для того, щоб усунути Путіна від влади.

"Вони ж розуміють, що чим далі в ліс – тим складніше контактувати зі Заходом, де у них гроші та нерухомість. Зараз все це летить у прірву і невідомо, як потім розв'язувати питання повернення чи розмороження рахунків", – сказав Олег Жданов.

Нагадаємо, раніше заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що керівництво російської армії обіцяло Володимиру Путіну, який розв'язав варварську війну проти України, захопити Київ за 5 днів, а всю Україну за 2 тижні. Плани Путіна провалилися завдяки мужності українського народу.

Статьи по теме
"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 737

Росія починає платити за санкції: експерти оцінили втрати різних галузей у РФ
Росія починає платити за санкції: експерти оцінили втрати різних галузей у РФ

Спільні зусилля демократичного світу завдають дедалі більшої шкоди російській економіці. Зараз Росія є світовим лідером за кількістю запроваджених санкцій (понад 5500), випередивши навіть Іран.
23.06 — 1057

Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні
Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні

Як відомо, з охоронцями та валізками у Путіна особливі стосунки.
23.06 — 845