Контракти.ua

1636  —  24.03.22
Дороги назад немає. Пугачова та Галкін претендують прискорено отримати громадянство Ізраїлю
Дороги назад немає. Пугачова та Галкін претендують прискорено отримати громадянство Ізраїлю

Ще на початку березня зіркова парочка разом з дітьми поїхали нібито на канікули до Ізраїлю. Втім, пильні фанати одразу зрозуміли, що щось тут не так.

За інформацією росЗМІ, Алла Пугачова та Максим Галкін наразі перебувають в Кейсарії, де мешкають відомі ізраїльські адвокати та телезірки. Парочка орендує там будинок. І хоч співачка запевняла, що надовго за кордоном не затримається і невдовзі повернеться до країни-агресорки, проте їй мало хто повірив.

До речі, через раптовий від'їзд Алла Борисівна вперше за багато років пропустила свята жовтих квітів, що також дало тривожний сигнал її шанувальникам. Багато хто припускає, що Примадонна разом з сім'єю все-таки емігрувала через війну Росії проти України.

Мережею ширяться чутки про те, що Алла Пугачова нібито зараз спішно збирає документи для того, аби отримати ізраїльське громадянство, повідомляє Teleprogramma.pro.

Як з'ясувалося, якщо співачка та її чоловік захочуть стати громадянами Ізраїлю, то зможуть зробити це за короткий термін. І все завдяки матері Максима Галкіна.

Якщо виходити з відкритих джерел, то мати Галкіна – єврейка. Я впевнений, що за законодавством Ізраїлю передбачено прискорене набуття Галкіним громадянства цієї держави, якщо він, звичайно, вже його не отримав, – пояснив російський адвокат Олександр Архипов.

Експерт додав, що Примадонна теж зможе отримати громадянство у прискореному режимі, бо вона законна дружина артиста.

Я вважаю, що прискорення пов'язане саме з наявністю у людини родичів, які є євреями, – зазначив фахівець.

Нагадаємо, Максим Галкін одним із перших серед російських знаменитостей прокоментував війну в Україні. Після цього концерти гумориста стали забороняти в Росії, також його хочуть позбавити державних звань та нагород.

Сам Галкін не збирається відмовлятися від своїх слів на підтримку України. На критику підписників він відповідає, що має право на свою думку, навіть якщо вона не подобається державі.

Також раніше Алла Пугачова "наїхала" на російського священника, який порадів її від'їзду з країни.

Статьи по теме
Ізраїль скасовує більшість COVID-обмежень
Ізраїль скасовує більшість COVID-обмежень

Ізраїль скасовує більшість обмежень, пов'язаних з пандемією коронавірусу. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів країни через зниження захворюваності.
07.02.22 — 981

«Меркава МК-4М»: священная колесница Израиля
«Меркава МК-4М»: священная колесница Израиля

История израильского танка «Меркава», что в переводе с иврита означает «колесница», началась еще в 1979 году. За разработку машины местные конструкторы взялись после того, как Великобритания отказалась продать стране танки семейства «Чифтен».
03.12.21 — 2039

Израиль ввел новые COVID-ограничения
Израиль ввел новые COVID-ограничения

В Израиле с 18 августа вступили в действие ограничения "зеленого стандарта" в расширенном формате из-за растущего количества случаев COVID-19.
19.08.21 — 788