Контракти.ua

5192  —  22.03.22
Курс долара в Росії злетів, обмінники спорожніли
Курс долара в Росії злетів, обмінники спорожніли

Доларів в обмінниках немає, купити валюту можна тільки на "чорному" ринку.

У Росії, яка розв'язала криваву повномасштабну війну в Україні, різко впав курс рубля в обмінниках. Але купити його там не можна - обмінні пункти спорожніли. Пише УНІАН.

Зараз на "чорному" (з рук в руки, - УНІАН.) російському ринку за один долар дають 300 рублів. Це майже в чотири рази більше, ніж до початку війни проти України.

А ось в обмінниках "зелених" зовсім немає. Про це свідчать дані моніторингу banki.ru.

Раніше повідомлялося, що вперше з 28 лютого відкрилися торги на російському фондовому ринку. Індекс ціни облігацій федеральної позики (ОФЗ) оновив мінімум з грудня 2014 року, впавши до 98,21 пунктів (9,4%). Рубль впав до 105,78 - за долар і 115,8 - за євро.

Нагадаємо, Центральний банк Російської Федерації заборонив банкам продавати валюту населенню в найближчі півроку. Також росіянам, які мають валютні рахунки, можна знімати не більше 10 тисяч дол. Решту суми отримають тільки в рублях. Продати валюту можна без обмежень.

Статьи по теме
Рубль летить у безодню:
Рубль летить у безодню: "дерев'яний" оновив багатомісячні мінімуми до низки валют

Рубль летить у безодню: "дерев'яний" оновив багатомісячні мінімуми до низки валют.
12.09 — 432

Кремль запускає
Кремль запускає "цифровий рубль" для тотального контролю росіян, - ГУР

Кремль готується ввести "цифровий рубль" для повного контролю над громадянами. За допомогою нової валюти російська влада зможе обмежувати витрати та блокувати рахунки без суду.
02.06 — 573

Зовнішня розвідка: подальше зміцнення рубля є вкрай малоймовірним
Зовнішня розвідка: подальше зміцнення рубля є вкрай малоймовірним

Подальше зміцнення рубля є вкрай малоймовірним через геополітичну невизначеність і нестійкий характер зовнішньоекономічного балансу.
27.04 — 477