Контракти.ua

673  —  20.03.22
Україна має запаси базових продуктів щонайменше на два роки, - Шурма
Україна має запаси базових продуктів щонайменше на два роки, - Шурма

Україна захищена від гострої нестачі їжі щонайменше на два роки.

Про це заявив у ефірі національного телемарафону заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма, відповідаючи на питання про побоювання населення через можливу гуманітарну катастрофу у зв’язку з повномасштабною війною Росії проти України, інформує ZN.ua.

За його словами, запасів базових продуктів - зокрема, пшениці, кукурудзи, соняшникової олії сьогодні достатньо на 3-5 років. Раніше ми завжди експортували 70-80% цих продуктів.

"Україна забезпечена продовольством і зараз, і на наступний рік. Тому себе ми точно прогодуємо", — запевнив Шурма.

Статьи по теме
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів

Переговори між США та Україною були зосереджені на тому, де, згідно з мирною угодою, буде проведено де-факто кордон з Росією.
01.12 — 211

Київ отримав лише
Київ отримав лише "сигнали". США та РФ обговорили завершення війни без України, - Reuters

Україна останнім часом отримала від Сполучених Штатів ряд "сигналів" стосовно пропозицій по угоді про завершення війни, але участі у обговорення деталей мирного плану не брала.
19.11 — 159

Україна наполягає на політичному рішенні ЄС щодо активів РФ у грудні, - Reuters
Україна наполягає на політичному рішенні ЄС щодо активів РФ у грудні, - Reuters

Україна спонукає європейських союзників прийняти політичне рішення про виплату "репараційного кредиту" в розмірі 163 млрд доларів, який базується на заморожених активах Росії, наступного місяця.
19.11 — 215