Контракти.ua

1392  —  15.03.22
Зеленський і Конгрес тиснуть на Байдена для передачі радянських озброєнь, - CNN
Зеленський і Конгрес тиснуть на Байдена для передачі радянських озброєнь, - CNN

Президент України Володимир Зеленський і Конгрес США тиснуть на адміністрацію американського президента Джо Байдена, щоб вона знайшла спосіб доставити важке озброєння радянського виробництва. Це озброєння буде використовуватися у війні проти Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

Повідомляється, що через майже три тижні російського вторгнення в Україну адміністрація Байдена все ще шукає найбільш ефективний спосіб доставки військової допомоги, не спровокувавши більш масштабну війну.

За даними видання, Конгрес і президент Зеленський чинять тиск на чиновників Байдена, щоб вони допомогли в передачі Україні більш важкого озброєння радянського виробництва. Маються на увазі винищувачі МіГ і зенітно-ракетні комплекси С-300. Передбачається, що український президент завтра повторить свою вимогу у зверненні до Конгресу.

CNN з посиланням на джерела зазначає, що Держдепартамент працює над тим, щоб визначити, які країни в даний час мають системи ППО радянського виробництва С-300. Але поки залишається неясним, як Вашингтон компенсує запаси зенітно-ракетних комплексів цих країн.

Статьи по теме
Реальна ціна війни США в Ірані виявилась вдвічі більшою за озвучену: на що пішли гроші
Реальна ціна війни США в Ірані виявилась вдвічі більшою за озвучену: на що пішли гроші

Значна частина розриву у ціні пояснюється боєприпасами, які вже були використані та потребують заміни,
01.05 — 385

Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь
Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь

Війна в Україні може зазнати змін — за словами політичного експерта Ігара Тишкевича, відсутність техніки на параді у Москві вказує на новий нюанс.
30.04 — 673

США помилялись? Гегсету пригадали заяви про те, що Україна
США помилялись? Гегсету пригадали заяви про те, що Україна "не має карт"

Як глава Пентагону відреагував на провокативне питання?
30.04 — 348