Контракти.ua

3560  —  09.03
Росія вже в дефолті, але не визнає цього, – експерт CASE
Росія вже в дефолті, але не визнає цього, – експерт CASE

Росія вже перебуває у ситуації дефолту. Вона відмовляється погашати валютні кредити валютою, натомість пропонує кредиторам нікому не потрібні рублі. Крім того, факт того, що РФ у дефолті, фактично визнало велике міжнародне агентство.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав експерт CASE Україна Євген Дубогриз. "Росія вже в дефолті. Росія не заплатила відсотки за рублевими бондами і оголосила, що виплачуватиме відсотки за валютними бондами в рублях. Це дефолт за будь-якими канонами та розпорядженнями", – написав експерт. Пише obozrevatel.com.

Агентство Moody's оцінило кредитний рейтинг Росії як Са – це дефолт на повний зріст – "likelihood being near or in default, но some possibility of recovering principal and interest" (імовірність дефолту або дефолт, але деяка можливість відшкодування основної суми боргу і відсотків).

"Росія, звичайно, власного дефолту не визнає – класичне "їх тамнєт". Звичайна для них справа. Та й не факт, що він визнає. Але це не потрібно. То й на краще – буде додаткова паніка у них трохи згодом", – написав експерт.

Що означає дефолт?

Фактично дефолт – це нездатність держави або компаній виконувати свої боргові зобов'язання. Після дефолту кредитний рейтинг держави падає. Інвестори не дають коштів, виводять свої активи. А кредитори відмовляються купувати цінні папери чи акції компаній, які перебувають у такій державі.

Для РФ дефолт означає неможливість залучати інвестиції. Крім того, всі гроші, які вони не повернуть, можуть заарештувати на їхніх рахунках або отримати через їхні активи за кордоном.

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
вчера, 18:18 — 516

У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта
У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта

Росія порушила умови виплати свого суверенного боргу, не погасивши вчасно відсотки за кредитом.
вчера, 13:18 — 3610

"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 753