Контракти.ua

836  —  04.03.22
Не дайте Путіну перетворити Україну на Сирію. Кулеба емоційно звернувся до НАТО
Не дайте Путіну перетворити Україну на Сирію. Кулеба емоційно звернувся до НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час засідання своїх колег із країн-членів НАТО закликав альянс рішуче відреагувати на агресію Росію, допоки не пізно.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний Twitter очільника МЗС.

"Моє послання: дійте зараз, поки не надто пізно. Не дайте Путіну перетворити Україну в Сирію. Ми готові битися. Ми продовжуватимемо боротьбу. Але ми потребуємо союзників, які б нам допомагали конкретними, рішучими та швидкими діями", – заявив міністр.

Кулеба також звернув увагу західних дипломатів на вбивства цивільних українців. Більшість із них загинула внаслідок жорстокості російських пілотів.

"Я впевнений, що ця війна розвивається так, що настане такий момент, коли ви захочете надати нам що завгодно, буквально все, що нам потрібно, аби не дати Путіну завдати удару по Європі та перетворити її в нічне жахіття. І моя єдина надія зараз, що тоді не буде запізно", – додав він.

Статьи по теме
Рютте вважає, що союзники знайдуть $15 млрд для України через PURL
Рютте вважає, що союзники знайдуть $15 млрд для України через PURL

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте впевнений, що союзники знайдуть 15 млрд доларів для фінансування програми PURL в 2026 році.
03.02 — 146

"Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія України

Командир безпілотних систем Єгор Соболєв поділився баченням війни майбутнього та ролі дронів на полі бою.
29.01 — 232

Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му
Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му

Попри "оптимізм" переговорів в Абу-Дабі, експерти прогнозують або виснажливу боротьбу, або примус України до важких територіальних поступок.
29.01 — 264