Контракти.ua

913  —  18.02.22
Перша медаль України: знову Олександр Абраменко

На зимових іграх у Пекіні Україна здобула першу медаль: срібло – у дисципліні «лижна акробатика» виборов фристайлер Олександр Абраменко.

Україна у командному заліку злетіла на 23 місце – йшлося новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Абраменко став найбільш титулованим зимовим олімпійцем – у нього є золото попередніх ігор. Крім того, фристайлер спростував прокляття прапороносця на відкритті ігор – вважається, що вони не перемагають.

Статьи по теме
Україна здобула першу медаль на чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики

Павло Заліпський став срібним призером континентальної першості у ривку.
16.02 — 284

Історичне досягнення: 18-річний українець виборов медаль чемпіонату світу з водних видів спорту

Олексій Середа здобув свою другу бронзову нагороду на поточній планетарній першості.