Контракти.ua

864  —  18.02.22
Все більше українців вірять силу своєї армії – опитування
Все більше українців вірять силу своєї армії – опитування

За останні кілька днів оцінка ймовірності загрози вторгнення Росії в Україну зменшилась з 28% до 19%, водночас з 58% до 64% зросла впевненість громадян, що Україна зможе відбити напад, якщо російське вторгнення відбудеться.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 16-17 лютого 2022 року.

Згідно з даними опитування, 19% респондентів оцінюють ймовірність повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну як високу, 33% – як середню, 20% – як низьку, тоді як 25% вважають, що немає жодної загрози.

Кількість опитаних, які не вбачають загрози, суттєво різниться за регіонами: від 14% на заході до 42% – на сході країни. Разом з тим, більшість опитаних (64%) впевнені, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться. Третина – не впевнені в цьому. Кількість опитаних, які вірять у власні Збройні сили, переважає у всіх регіонах країни (відносно більше на заході і в центрі, відносно менше – на сході). «Таким чином, за останні кілька днів оцінка ймовірності загрози як високої зменшилась з 28 до 19%. Водночас з 58 до 64% зросла впевненість громадян, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться», – йдеться у повідомленні. Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1722 респонденти. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%.

Статьи по теме
Укриття у школах Києва будуть доступні цілодобово, але не для всіх
Укриття у школах Києва будуть доступні цілодобово, але не для всіх

У Києві під час освітнього процесу представники шкіл і дитсадків пропонуватимуть громадянам використовувати найближчі укриття.
31.08.23 — 653

Як навчатимуться школярі з 1 вересня
Як навчатимуться школярі з 1 вересня

Новий навчальний рік планують розпочати в очному або змішаному форматі в 80-85% шкіл.
08.08.23 — 810

Скільки до перемоги: українці дали прогноз, коли закінчиться війна
Скільки до перемоги: українці дали прогноз, коли закінчиться війна

Станом на середину червня 2023 року три чверті українців (77%) цілком упевнені у перемозі України, ще 16% скоріше вірять в перемогу над Росією.
29.07.23 — 1264