Контракти.ua

2390  —  17.02
"Європейська солідарність" лідирує в парламентському рейтингу, - опитування

Якби зараз відбувались вибори до Верховної ради, за "Європейську солідарність" готові проголосувати 22,9% респондентів, які визначились з вибором. З грудня підтримка "Євросолідарності" зросла на 3,1%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

За партію "Слуга народу" готові голосувати 16,4% тих, хто визначився. З грудня підтримка партії "Слуга народу" знизилась на 2%.

"Якщо в грудні 2021 року різниця між "ЄС" і "Слугою народу" була в межах статистичної похибки (тобто формально партії ділили перше місце), то зараз "ЄС" має "чисте" перше місце, а "Слуга народу" - друге місце", - зазначають соціологи.

Інші партії: "Батьківщина" 11,5%, ОПЗЖ 10,1%, "Наші" 6,2%, "Розумна політика" 5,8%. Інші політичні сили отримують значно менше голосів.
Як відомо, раніше соціологічні дослідження КМІС та Центру Разумкова теж засвідчили перше місце партії "Європейська солідарність".

Зокрема, за даними опитування КМІС, проведеного 20-21 січня, "Європейська солідарність" має підтримку 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. За партію "Слуга народу" - 13,7%.

За даними опитування Центру Разумкова, проведеного з 28 по 31 січня 2022, за "Європейську солідарність" готові голосувати 25,2 % серед тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором. За партію "Слуга народу" - 18,4%.

Всеукраїнське опитування "Думки і погляди населення України" (Омнібус) проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у лютому 2022 року.

Польовий етап дослідження тривав з 5 до 13 лютого 2022 року. Загалом в рамках дослідження було проведено 2004 інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і з дизайн-ефектом 1.1) не перевищує 2.4%.

Як повідомлялось, якби президентські вибори відбулися у першій половині лютого 2022 року, найбільше голосів отримали б Володимир Зеленський (25,1% серед тих, хто визначився з вибором) та Петро Порошенко (21,8%). Різниця в підтримці кандидатів - понад похибку, тобто формально Зеленський - на першому місці.

Статьи по теме
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, що заява про відхід українських військ від Сєвєродонецька була зроблена через добу після залишення міста. Тимчасова втрата міста не несе за собою підсумків війни.
вчера, 18:56 — 1608

Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт
Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт

Зареєстрований новий законопроєкт, у випадку прийняття якого зможуть призивати ще одну категорію громадян, а студенти отримають право виїжджати за кордон.
вчера, 15:18 — 5311

Україна отримала близько півсотні
Україна отримала близько півсотні "Байрактарів" з початку вторгнення РФ, - Резніков

Українські військові отримали трохи менше ніж півсотні безпілотників "Байрактар" з 24 лютого.
вчера, 13:18 — 449