Контракти.ua

679  —  12.02.22
У НАТО погодили розміщення контингентів у Румунії, Болгарії, Словаччині
У НАТО погодили розміщення контингентів у Румунії, Болгарії, Словаччині

НАТО розмістить багатонаціональні контингенти в Румунії, Словаччині та Болгарії. Міністри оборони повинні підтвердити рішення в ході зустрічі наступного тижня.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Süddeutsche Zeitung.

В НАТО погодились на пропозицію військових розмістити контингенти на сході Європи.

"Тридцять країн-членів на цьому тижні прийняли відповідну пропозицію військових в рамках письмового процесу прийняття рішень", - йдеться в повідомленні.

Міністри оборони повинні підтвердити рішення в ході зустрічі наступного тижня в середу, після чого буде зроблено офіційну заяву. План може бути реалізований вже цієї весни.

Серед країн, які виділять війська для контингентів, окремо відзначаються США і Франція.

Нагадаємо, у Білому домі пояснили, що американські військові будуть робити в Європі.

Статьи по теме
НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю
НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю

НАТО планує створити на східному фланзі майже безлюдну, роботизовану зону з високотехнологічними засобами спостереження та озброєння. Це допоможе зберегти життя солдат на першому етапі потенційного наступу.
25.01 — 219

Трамп заявив, що Росія та Китай не бояться НАТО
Трамп заявив, що Росія та Китай не бояться НАТО

Російська Федерація та Китай зовсім не бояться НАТО, та бояться Сполучені Штати лише через їх сильну армію.
13.01 — 240

"НАТО здатне розвіяти ці побоювання": Каллас про слова Трампа щодо безпеки Гренландії

Глава дипломатії Євросоюзу Кая Каллас у відповідь на слова президента США Дональда Трампа про побоювання щодо безпеки Гренландії заявила, що НАТО в змозі їх розвіяти.
12.01 — 224