Контракты.ua

224  —  27.01
Литва передасть українським військовим портативні тепловізори
Литва передасть українським військовим портативні тепловізори

Уряд Литви прийняв рішення передати українським військовим 24 портативних тепловізорів. В цей час ці прилади знаходяться в Збройних силах країни.

Про це повідомляє РБК-Україна посиланням на LRT.

Рішення про передачу тепловізорів передбачено в проєкті постанови, підготовленому Міністерством оборони Литви. Залишкова вартість 24 приладів становить понад 342 тисячі євро.

У постанові уряд передбачається, що передані Збройним силам тепловізори будуть закріплені за Силами спеціальних операцій і використовуватися тільки для забезпечення безпеки українських військових і структур ЗСУ. Крім того, прилади можна застосовувати в заходах за регіональними і колективними договорами і заходах відповідно до Статуту Організації Об'єднаних Націй.

При цьому ВСУ і підпорядковані їм підрозділи не мають права змінювати мету використання приладів або передавати їх третій стороні без попередньої письмової згоди.

Тепловізори будуть передані Україні безплатно. Також передбачається, що витрати з їх транспортування покриють Збройні сили Литви.

Статьи по теме
У США вважають, що Україна може
У США вважають, що Україна може "обійти" ПДЧ на шляху до НАТО, як Фінляндія та Швеція

Тимчасова повірена США в Україні Крістіна Квін вважає, що Україна має шанс стати членом НАТО без етапу Плану дій щодо членства – як Фінляндія та Швеція, тому що це не обов'язкова частина процедури вступу.
вчера, 17:38 — 295

Українська ППО знищила на підльоті до Одеси ворожу крилату ракету
Українська ППО знищила на підльоті до Одеси ворожу крилату ракету

Підрозділ протиповітряної оборони Повітряних сил ЗСУ знищив опівдні 16 травня на підльоті до Одеси крилату ракету типу «Х», випущену російським літаком.
вчера, 16:56 — 244

ЗСУ знищили вже близько 27,7 тисячі військових рф та майже 3000 бронемашин
ЗСУ знищили вже близько 27,7 тисячі військових рф та майже 3000 бронемашин

Збройні сили України з 24 лютого по 16 травня ліквідували близько 27 тисяч 700 (+300) російських військових.
вчера, 12:16 — 228