Контракты.ua

817  —  26.01
NASA анонсувало космічні місії на Венеру
NASA анонсувало космічні місії на Венеру

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) оголосило про підготовку до нових місій. Вивчення Венери допоможе розширити знання про саму Землю й інші космічні об'єкти поза межами Сонячної системи.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу NASA.

Загалом заплановано дві нові місії, які отримали назву "Діскавері". Вони спрямованні на вивчення сусіда Землі - Венери. Ця планета раніше мала багато схожих характеристики з Землею.

"Венера перетворилася на пекельний світ, маючи так багато характеристик, схожих на наші. Вона, можливо, була першим придатним до життя світом в Сонячній системі з океаном та кліматом, що нагадують земні умови", - пише пресслужбу NASA.

Лабораторія реактивного руху NASA розробляє концепції місій, аби вижити при екстремальних температурах й тиску планети.

Статьи по теме
Perseverance прямує до стародавньої дельти річки на Марсі
Perseverance прямує до стародавньої дельти річки на Марсі

Марсохід Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) Perseverance в рамках своєї місії з дослідження Червоної планети зробив нову світлину Марсу.
24.02 — 2350

Телескоп NASA показав взаємодію двох галактик
Телескоп NASA показав взаємодію двох галактик

Телескоп Hubble, який належить Національному управлінню з аеронавтики і дослідженню космічного простору, зробив нову унікальну фотографію. Цього разу він показав взаємодію двох галактик у сузір'ї Пегас.
23.02 — 1105

Телескоп NASA сфотографував злиття галактик
Телескоп NASA сфотографував злиття галактик

Космічний телескоп Hubble, який належить Національному управлінню з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA), поділився черговим унікальним кадром. Цього разу він сфотографував злиття трьох галактик.
22.02 — 798