Контракты.ua

407  —  25.01
Джонсон про можливе вторгнення Росії до України: це буде нова Чечня
Джонсон про можливе вторгнення Росії до України: це буде нова Чечня

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон вважає, що вторгнення Росії до України не є чимось неминучим. Але такий конфлікт може стати для російського президента Володимира Путіна "новою Чечнею".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Ми повинні чітко дати зрозуміти Кремлю, Росії, що це (вторгнення до України, - ред.) буде катастрофічний крок", - заявив Джонсон.

На питання, чи вважає він, що вторгнення неминуче, він підкреслив, що прогнози розвідки на даний рахунок досить похмурі.

"Я не думаю, що зараз це якимось чином неминуче, я думаю, що здоровий глузд все ще може перемогти", - зазначив британський прем'єр.

Він також додав, що пізніше обговорить це питання з іншими світовими лідерами.

"Нам також необхідно донести повідомлення про те, що вторгнення до України для Росії буде болючою, насильницькою і кривавою справою, і я думаю, що дуже важливо, щоб люди в Росії розуміли, що це може бути нова Чечня", - сказав Джонсон.

Зазначимо, чеченські кампанії в Росії проводилися з 1994 по 1996 та з 1999 по 2009 роки, російським військам протистояли збройні формування Чеченської республіки Ічкерія. Війна завершилася перемогою федеральних сил РФ, у бойових діяхзагинули десятки тисяч осіб.

Статьи по теме
Міністр оборони Британії: путін має змиритися з тим, що програв
Міністр оборони Британії: путін має змиритися з тим, що програв

Президент рф володимир путін має змиритися з тим, що програв, росія зараз – менш сильна країна, ніж була до повномасштабного вторгнення в Україну. Політичне та військове керівництво рф припустилося помилок як у розрахунках до вторгнення, так і продовжує їх робити нині.
12.05 — 348

Кремлівський шизофренік: топ-5 параноїдальних звичок Путіна
Кремлівський шизофренік: топ-5 параноїдальних звичок Путіна

Недаремно кажуть, що президент РФ Володимир Путін одержимий параноїдальними ідеями. З одного боку, йому здається, що він все ще може захопити Україну, а з іншого – диктатор панічно боїться всього, що його оточує.
11.05 — 563

"Розуміє поразку і боїться Україну": Клімкін розповів про головний меседж Путіна на параді

Російський диктатор Володимир Путін, який розв'язав варварську війну в Україні, розуміє, що все йде до його поразки.
11.05 — 356