Контракты.ua

421  —  19.01
Кабмін скоротив термін дії COVID-сертифікатів
Кабмін скоротив термін дії COVID-сертифікатів

В Україні скоротили термін дії COVID-сертифікату після двох доз вакцини з 365 до 270 днів.

Рішення ухвалено на засіданні Кабміну 19 січня.

Сертифікати, що підтверджують вакцинацію від гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на підставі медичних записів про вакцинацію від зазначеної хвороби з урахуванням дози бустера формуються з моменту технічної можливості.

Скорочувати термін дії СОVID-сертифікатів до 270 днів вже розпочали країни Європейського Союзу - Ліхтеншейн, Німеччина, Литва, Латвія, Австрія, Чехія.

Зазначається, що для належної взаємодії з довірчою мережею Європейського Союзу та з урахуванням результатів спостережень щодо періоду дієвості вакцин Україні також доцільно застосувати зазначений термін.

Статьи по теме
Уряд вирішив заморозити тарифи на комуналку до закінчення війни
Уряд вирішив заморозити тарифи на комуналку до закінчення війни

Кабінет міністрів ухвалив постанову "Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану". Тарифи для населення залишаться на рівні 24 лютого 2022 року.
02.05 — 322

Уряд призначив Вітренка головою
Уряд призначив Вітренка головою "Нафтогазу" ще на один рік

Кабінет міністрів перепризначив Юрія Вітренка головою правління НАК "Нафтогаз України" строком на один рік. Контракт буде діяти до 29 квітня 2023 року.
30.04 — 314

Уряд унормував застосування вогнепальної зброї цивільними особами під час війни
Уряд унормував застосування вогнепальної зброї цивільними особами під час війни

Кабінет міністрів України затвердив порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану. Рішення ухвалено 15 квітня.
16.04 — 421