Контракты.ua

428  —  19.01
У Росії обвалився ринок акцій через очікування нових санкцій
У Росії обвалився ринок акцій через очікування нових санкцій

На російських фондових біржах стався різкий обвал акцій через очікування нового пакету санкцій проти РФ.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на РБК.

Зокрема, індекси МосБіржі та РТС впали нижче 3 400 і 1 400 пунктів, оновивши мінімуми з лютого-березня минулого року. Повідомляється, що це сталося на негативному геополітичному тлі після безрезультатних переговорів зі США та НАТО.

Падіння індексу МосБіржі з рівня історичних максимумів у вівторок уже перевищило 20%, підрахували аналітики. Це важливий рубіж для багатьох трейдерів, оскільки вважається, що він відокремлює ринок акцій від переходу у «ведмежу» фазу (різке падіння), зазначають експерти.

Падіння посилилося після закінчення переговорів глави МЗС Росії Сергія Лаврова та глави МЗС ФРН Анналени Бербок. Російські індекси продовжили зниження, оскільки інвестори продовжували розпродувати папери, не отримавши хороших геополітичних новин, вважає ескпертка Олена Кожухова з «Велес Капіталу». Інвестори проігнорували підвищення нафтових котирувань до максимуму більш як за сім років (88 дол. за барель).

Для того, щоб цей емоційний розпродаж завершився або хоча б припинився, потрібні сигнали про нормалізацію відносин із Заходом, каже старший трейдер «Альфа-Капіталу» Владислав Силаєв. Однак поки що дипломати з обох боків зберігають мовчання, а інвестори на фондовому ринку рятуються від ризиків втечею з активів, додала експертка.

Індекс РТС - фондовий індекс, основний індикатор ринку Росії, розрахунок якого почався 1 вересня 1995 року зі 100 пунктів. Нині розраховується Московською Біржею.

Статьи по теме
У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського
У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського

мін'юст рф оголосив «іноземними агентами» політичних емігрантів Гаррі Каспарова та Михайла Ходорковського.
вчера, 19:36 — 303

Кремлівський шизофренік: топ-5 параноїдальних звичок Путіна
Кремлівський шизофренік: топ-5 параноїдальних звичок Путіна

Недаремно кажуть, що президент РФ Володимир Путін одержимий параноїдальними ідеями. З одного боку, йому здається, що він все ще може захопити Україну, а з іншого – диктатор панічно боїться всього, що його оточує.
11.05 — 587

"Розуміє поразку і боїться Україну": Клімкін розповів про головний меседж Путіна на параді

Російський диктатор Володимир Путін, який розв'язав варварську війну в Україні, розуміє, що все йде до його поразки.
11.05 — 356