Контракти.ua

763  —  16.01.22
У Путіна допускають розгортання наступальних озброєнь в Україні
У Путіна допускають розгортання наступальних озброєнь в Україні

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не виключив можливості розміщення наступального озброєння на території України. При цьому він заявив, що Росія не збирається нападати на Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його заяву в інтерв'ю CNN, яке цитує Bloomberg.

"Ми не збираємося стверджувати, що не розміщуватимемо наступальні озброєння на території України", - сказав Пєсков.

За його словами, розбіжності між Росією та США з НАТО з питань висунутих РФ пропозицій щодо так званих "гарантій" викликають побоювання.

При цьому він заявив, що Росія "не збирається нападати на Україну", а "звинувачення у підготовці провокації на Донбасі" нібито є "хибними".

Пєсков зазначив, що між Росією та США та НАТО нібито є певне розуміння.

"Але загалом і в принципі ми можемо сказати, що ми знаходимося на різних, абсолютно різних шляхах. Це погано, і це викликає побоювання", - додав він.

Статьи по теме
Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі
Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі "бунту" — аналіз ISW

Російський диктатор має викривлене уявлення про «успіхи» своїх військ в Україні, бо йому брешуть про ситуацію на фронті.
29.05 — 291

Темпи наступу РФ різко впали, але командування бреше Путіну, - ISW
Темпи наступу РФ різко впали, але командування бреше Путіну, - ISW

Російський диктатор Володимир Путін досі впевнений у швидкій перемозі на Донбасі. Аналітики знайшли відповідь у діях його власного командування.
29.05 — 236

Росія розпродає золотий запас рекордними темпами — Bloomberg
Росія розпродає золотий запас рекордними темпами — Bloomberg

Золотий запас Росії у квітні 2026 року скоротився четвертий місяць поспіль. Станом на 1 травня в ЗВР Росії перебувало 73,9 млн унцій золотих злитків.
22.05 — 284