Контракты.ua

322  —  16.01
Нуланд заявила про 18 сценаріїв санкцій проти Росії у разі подальшої агресії
Нуланд заявила про 18 сценаріїв санкцій проти Росії у разі подальшої агресії

Сполучені Штати підготували 18 різних сценаріїв санкцій на випадок російського вторгнення на територію України. Яких саме заходів буде вжито, залежатиме від характеру російської агресії.

Про це заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила в інтерв’ю Financial Times.

"Я не буду давати огляд 18 різних сценаріїв... Просто зазначу, що наша відданість та обговорення із союзниками стосуються того, як дуже швидко завдати дуже гострого болю, якщо Росія зробить цей рух у будь-якій формі", – цитує видання слова посадовиці.

Нуланд зауважила, що у напрацюванні пакета санкцій США та Європа прагнуть "рівномірно поділити тягар" і створити такий пакет, який "готові втілювати".

При цьому заступниця держсекретаря додала, що з точки зору США "двері для дипломатичного рішення поки що відчинені", а Вашингтон продовжує роботу над письмовою відповіддю щодо запропонованих гарантій безпеки російським офіційним особам.

"Ми вважаємо, що можемо знизити напруженість і досягти певного прогресу в деяких із цих питань за допомогою дипломатії", – наголосила Нуланд.

Нуланд також прокоментувала повідомлення про хакерські атаки на урядові установи в Україні 14 січня і зазначила, що такі дії відповідають російським сценаріям, які вже втілювались в інших місцях.

Статьи по теме
"Росія навмисне перетворила своє вторгнення в Україну на "зернову війну", - МЗС Німеччини

Бербок заявила, що дії Росії викликають перебої з поставками зерна, незмірне зростання цін. Це свідомо обраний інструмент у гібридній війні.
вчера, 16:55 — 256

США приготувалися перекрити Росії доступ до частини валютних резервів
США приготувалися перекрити Росії доступ до частини валютних резервів

Штати мають намір перекрити Росії доступ до частини валютних резервів — у вигляді спеціальних прав запозичення. Проект такого закону, який забороняє операції з цим російським активом, ухвалила в середу палата представників (нижня палата) конгресу США.
13.05 — 299

Демократи в Конгресі США пропонують збільшити на 6,8 млрд новий пакет допомоги Україні, – Reuters
Демократи в Конгресі США пропонують збільшити на 6,8 млрд новий пакет допомоги Україні, – Reuters

Демократи Конгресу США пропонують збільшити до $39, 8 млрд замість пропонованих президентом $33 млрд суму нового пакету допомоги Україні.
10.05 — 326