Контракты.ua

177  —  13.01
Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов
Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов

Майданчиком для Реєстру олігархів стане Державна інформаційно-аналітична система СОТА.

На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю УП.

"Ми сьогодні маємо одну із ключових речей, на яку мало хто звернув увагу, у нас існує інформаційно-аналітична система СОТА, яку ми дуже потужно на сьогоднішній день розгортаємо, яка дозволить відстежувати майже всі процеси, які є в нашій державі. Ми вже почали працювати у цьому напрямі", – сказав він.

З слів Данілова, перших олігархів у відповідний Реєстр почнуть вносити навесні 2022 року. Втім, в РНБО "вже на виході положення про Реєстр" і "технологічний майданчик зроблено".

"Це буде створення Реєстру на технологічному майданчику системи СОТА у вигляді окремого сервісу. СОТА має три частини: є частина публічна, яка доступна всьому суспільству, там, де відкрита інформація. Є частина СОТА, де документи для службового використання, і є СОТА із грифом Таємно", – зазначив Данілов.

На зауваження журналіста, що для 13 прізвищ олігархів такі потужності не потрібні, Секретар РНБО відповів, що олігархів "набагато більше". Хоча не назвав ні їхню точну кількість, ні їхні прізвища.

"Олігархи будуть після того, як буде затверджено рішення РНБО", – сказав він і додав, що не буде жодної вибірковості.

Статьи по теме
В РНБО вважають, що за кібератакою на Україну стоїть Росія
В РНБО вважають, що за кібератакою на Україну стоїть Росія

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов відреагував на сьогоднішню масову кібератаку на державні органи України. За його словам, за цим вчинком стоїть Росія.
14.01 — 322

Данілов про катастрофу МАУ в Ірані - це терористичний акт
Данілов про катастрофу МАУ в Ірані - це терористичний акт

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов назвав катастрофу МАУ в Ірані, яка сталася 8 січня 2020 року, терактом. Він висловив розчарування відмовою Тегерана від співпраці в розслідуванні і виплатах компенсацій за збитий цивільний літак.
08.01 — 546

Данілов заявив, що Росія зараз фізично не здатна до великого вторгнення в Україну
Данілов заявив, що Росія зараз фізично не здатна до великого вторгнення в Україну

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов запевнив, що наразі Російська Федерація навіть фізично не може здійснити велике вторгнення на територію України, і закликав українців святкувати спокійно.
31.12.21 — 219