Контракты.ua

556  —  11.01
"Нафтогаз" запропонував знижку для населення: скільки можна зекономити

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" пропонує знижку на газ для побутових користувачів. Зекономити 1% від вартості газу можна при оплаті до 15 числа.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

"Сплачуйте за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або у чат-боті GASUA до 15 числа та отримуйте знижку 1%", - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, знижку можна використати під час наступного платежу.

Нагадаємо, населення поки не відчує змін у зв'язку з різким зростанням цін на газ на світових ринках. До 30 квітня діятимуть річні тарифи, які становлять близько 8 гривень за кубометр. Ці ціни приблизно однакові у всіх найбільших постачальників. Зокрема, "Нафтогаз" продає газ населенню по 7,96 гривень за кубометр, компанії під брендом "Твій Газзбут" - 7,99 гривень.

Ціни залишаться стабільними завдяки тому, що державна компанія "Нафтогаз" продає оптом газ постачальникам населенню газ по 7,42 гривні, який вони потім продають з невеликою націнкою.

Підвищення тарифів на газ практично неминуче з 1 травня, оскільки ціни на газ залишаться високими.

Статьи по теме
Тарифи на комуналку в Україні: як зросли ціни за останній рік
Тарифи на комуналку в Україні: як зросли ціни за останній рік

Середні ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в Україні за 2021 року знизилися на 0,1%. За останній рік тарифи піднялися на 9,8%.
11.01 — 177

Які тарифи зміняться в січні: скільки будемо платити за газ, світло, тепло і воду
Які тарифи зміняться в січні: скільки будемо платити за газ, світло, тепло і воду

З 1 січня 2022 року зміниться тільки частина комунальних тарифів для населення. Решта будуть заморожені до кінця опалювального сезону за рахунок дотацій з державного та місцевого бюджетів, а також коштів державних компаній.
07.01 — 356

Ціна на газ для України за місяць підскочила на 60%
Ціна на газ для України за місяць підскочила на 60%

У грудні 2021 року Україна купувала імпортний природний газ за середньою ціною 1184,57 долара (32 тис. 274,91 грн) за 1 тис. куб. м.
06.01 — 159