Контракты.ua

910  —  11.01
Єрмак про вторгнення Росії до України: це буде вироком для НАТО
Єрмак про вторгнення Росії до України: це буде вироком для НАТО

Глава Офісу президента Андрій Єрмак впевнений, що можливе вторгнення Росії до України стане вироком для НАТО. А також найбільшою поразкою для західних партнерів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю Єрмака британському "Channel 4".

За його словами, позиція Києва полягає в тому, що обговорення питань системи безпеки в Європі має починатися з України. А продовження війни в Україні або ескалація ситуації буде однією з найбільших поразок західних партнерів.

"По-перше, я абсолютно впевнений, що більше 90% нашого населення залишаться і будуть захищати країну (у разі вторгнення Росії, - ред.). Якщо це станеться, це буде вироком для НАТО і великою проблемою, оскільки західні країни повинні будуть пояснити своїм людям, чому були такі довгі розмови, але напад все-таки стався", - зазначив Єрмак.

Статьи по теме
Україна може отримати від США броньовані
Україна може отримати від США броньовані "Хаммери" з новим ракетним комплексом

Армійські позашляховики HMMWV з легким бронюванням, оснащені протитанковими ракетами TOW-2, можуть відправитися в Україну. Таке припущення висловив американський військовий експерт Філіп Карбер.
вчера, 11:19 — 2583

Оприлюднено список переданої Україні зброї у 2021 році
Оприлюднено список переданої Україні зброї у 2021 році

Союзники України продовжують підтримувати нашу державу і зберегли задовільний рівень постачання зброї та обладнання ЗСУ у 2021 році.
14.01 — 2661

США бачать у діях Росії намір напасти на Україну
США бачать у діях Росії намір напасти на Україну

Постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що США продовжать підготовку відповіді на випадок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Всі вжиті Москвою кроки вказують на такі наміри.
11.01 — 600