Контракты.ua

1105  —  10.01
Тривали майже 8 годин. У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо "гарантій"
Тривали майже 8 годин. У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо

Американська та російська делегація завершили у Женеві перші переговори щодо так званих "гарантій безпеки", які запропонувала Москва. Переговори тривали майже вісім годин.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на журналіста телеканалу CNN Дженіфер Хенслер.

"Переговори між чиновниками США та Росії в Женеві завершилися о 16:32 за місцевим часом, повідомив речник Держдепартаменту. Вони тривали приблизно 7,5 годин, не враховуючи перерви на обід", - розповіла вона.

Російську делегацію на переговорах очолював заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, а американську - заступник державного секретаря Венді Шерман.

Серед запропонованих Росією "гарантій безпеки" є вимога щодо нерозширення НАТО на Схід за рахунок вступу України. Також Росія хоче скорочення американської присутності у Східній Європі. Шляхом переговорів з РФ американська сторона хоче зняти напруженість довкола кордонів України.

Статьи по теме
Росія перекидає у бік України «Іскандери» – CIT
Росія перекидає у бік України «Іскандери» – CIT

Росія перекидає у бік України, крім іншої військової техніки, оперативно-тактичні ракетні комплекси 9К720 «Іскандер-М», як мінімум, із двох бригад Східного військового округу.
вчера, 17:55 — 630

"Практично немислима": у Латвії оцінили ймовірність війни між Росією та НАТО

Прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш заявив, що війна Росії з НАТО практично немислима. Однак якщо вона й почнеться - то Альянс до цього готовий.
13.01 — 1173

"Газовый протест" в Казахстане: пост-ковидный всплеск или глобальная игра?

Илья Куса: События в Казахстане примечательны сразу несколькими моментами, связанными как с внутренней политикой страны, так и с внешнеполитической конъюнктурой.
05.01 — 913