Контракти.ua

1323  —  06.01.22
Фахівці ЛБТЗ розповіли деталі модернізації танків Т-64 для ЗСУ
Фахівці ЛБТЗ розповіли деталі модернізації танків Т-64 для ЗСУ

Фахівці Львівського бронетанкового заводу, який входить до складу “Укроборонпрому” розповіли деталі глибокої модернізації танків Т-64 для української армії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Інженери виробництва розказали інформаційному агентству АрміяInform про особливості проведеної модернізації головних бойових танків українського війська.

16 грудня «Львівський бронетанковий завод» передав Збройним силам України відремонтовані танки Т-64. Бойові машини були модернізовані. Про оновлення танків розповів начальник технологічного відділу підприємства Назар Вовчко.

«У цих перероблених Т-64 повністю замінені приціли. У них тепер немає демаскуючої «інфрачервоної фари», якою ніхто ніколи не користувався, адже світила вона, немов прожектор, і її застосування означало загибель і екіпажу, і машини», – зазначив Вовчко.

Новітні приціли дозволяють бачити ворога набагато далі як удень, так і вночі. Не заважаючи ні сніг, ні дощ. На місце інфрачервоної фари було поставлено додаткові блоки динамічного захисту, що дозволило покращити живучість машини.

Модернізація танків Т-64

Начальник технологічного відділу також розповів, що під час розробки цієї глибокої модернізації фахівці підприємства дослухалися до всіх замовників з Міністерства оборони України. Були  обговорені всі деталі, що хочуть мати українські танкісти на полі бою. І в результаті танк отримав чимало змін.

«Також було повністю замінено засоби зв’язку танка. Замість морально і фізично застарілих радіостанцій встановлено новітні взірці цифрових засобів зв’язку, які не можуть ані заглушити, ані підслухати навіть сучасні російські засоби РЕБ», – повідомив Назар Вовчко.

Кожен танк зможе сам визначити своє місце знаходження на полі бою. А командування знатиме точно, де і яка машина перебуває в той чи інший час.

«Змінилася й система навігації панцирника. Вона супутникова, і тому працюватиме автономно й незалежно від того, чи є Інтернет на полі бою», – зауважив начальник технологічного відділу.

Для зручності дисплеї навігації виведені як до командира екіпажу, так і до механіка водія. А самі антени стали коротшими та більш потужними й тепер їх можна скласти, зменшивши ризики їхніх ушкоджень.

«Загалом весь комплекс проведених робіт із модернізації дозволяє значно покращити і керованість, і маскування бойової машини, — підсумував Назар Вовчко. — Підвищити дальність прицільної стрільби та знизити вразливість самої машини».

На усіх оновлених танках тепер встановлюють камери заднього руху, тепер механік може самотужки заїхати, для прикладу, в бокс. За потреби, для цього можна використати спеціальне дзеркало заднього виду. Його підставка в бойовому положенні прихована завдяки рухомому кронштейну. Все освітлення танка замінено на сучасні світлодіодні лампи.

Також на підприємстві вивчають можливості збільшення рівня захисту паливних баків танка, для цього проводяться спеціальні дослідження з новими українськими матеріалами.

Статьи по теме
Дрони змінюють війну в Україні, як танки під час Першої світової, - WP
Дрони змінюють війну в Україні, як танки під час Першої світової, - WP

Дрони змінюють війну в Україні, як під час Першої світової танки. Безпілотники фактично паралізують небо.
16.04 — 219

Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ
Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ

Депутатів Верховної Ради можуть залишити без броні від мобілізації.
14.01 — 1645

Концерн Rheinmetall планує випускати в Україні танки Panther
Концерн Rheinmetall планує випускати в Україні танки Panther

Концерн вже ремонтує німецьку військову техніку в Україні.
09.12.23 — 920