Контракти.ua

996  —  28.12.21
Байден підписав оборонний бюджет на 2022 рік. Україні виділено 300 млн доларів
Байден підписав оборонний бюджет на 2022 рік. Україні виділено 300 млн доларів

У понеділок, 27 грудня, президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав оборонний бюджет країни на 2022 фінансовий рік. Його обсяг становить близько 770 млн доларів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Білого дому.

"Президент підписав закон S. 1605, "про повноваження в галузі національної оборони на 2022 фінансовий рік", який санкціонує асигнування на 2022 фінансовий рік в основному на програми Міністерства оборони і військове будівництво, програми національної безпеки Міністерства енергетики та розвідувальні програми", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що підписаний Главою держави закон визначає підвищення базової заробітної плати військовослужбовців та інші повноваження, що стосуються Збройних сил США.

Нагадаємо, раніше група сенаторів США запропонувала направити Україні в 2022 році військову допомогу на 450 млн доларів.

Статьи по теме
Угорщина увійшла до Ради миру США: Орбан підтвердив участь
Угорщина увійшла до Ради миру США: Орбан підтвердив участь

Угорщина отримала запрошення приєднатися до нового міжнародного органу, створеного США для реалізації мирного плану, що підкреслює роль країни в глобальних зусиллях із врегулювання конфліктів і мобілізації ресурсів для забезпечення стабільності.
19.01 — 177

Україна обговорить зі США два найскладніші питання війни, - Зеленський
Україна обговорить зі США два найскладніші питання війни, - Зеленський

Український президент Володимир Зеленський розповів, що представники України й США обговорять сьогодні у Парижі найскладніші питання. Зокрема, це території та Запорізька АЕС.
07.01 — 256

Зеленський відреагував на операцію США у Венесуелі та натякнув на
Зеленський відреагував на операцію США у Венесуелі та натякнув на "іншого диктатора"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на операцію США із захоплення венесуельського диктатора Ніколаса Мадуро. Він пожартував, що США "знають, що робити", натякаючи на "іншого диктатора".
04.01 — 244