Контракты.ua

984  —  21.12.21
КВУ назвав лідерів фракцій, які провалили роботу в Раді
КВУ назвав лідерів фракцій, які провалили роботу в Раді

Комітет виборців України проаналізував роботу лідерів парламентських фракцій у 2021 році і дійшов висновку, що деякі з них провалили роботу за певними напрямками.

Про це повідомила пресслужба КВУ.

Так, Вадим Рабінович (ОПЗЖ) був зареєстрований на 16% пленарних засідань, відвідав 19% засідань комітету, взяв участь лише в 1% голосувань. Впродовж року співголова фракції ОПЗЖ мав шість виступів під час пленарних засідань. Жоден законопроєкт його авторства не було прийнято.

Юрій Бойко (ОПЗЖ) був зареєстрований на 73% пленарних засідань, відвідав 55% засідань комітету, взяв участь в 3% голосувань. Мав девять виступів та жодного успішного закону.

Юлія Тимошенко ("Батьківщина") була зареєстрована на 54% пленарних засідань, відвідала 50% засідань комітету, взяла участь в 50% голосувань. Жодного закону її авторства не було прийнято. Натомість у Тимошенко найбільша кількість виступів за рік серед голів фракції – 188 разів.

Давид Арахамія ("Слуга Народу") був присутній на 92% пленарних засідань. При цьому відвідав лише третину засідань комітету з питань нацбезпеки і оборони – 38%. Також взяв участь менше ніж у половині голосувань ВР (47%). Хоча кількість виступів є меншою, ніж в інших голів фракції (25 виступів), однак Арахамія має найбільше прийнятих законів його авторства – 16.

Найвищі показники роботи в 2021 році демонстрували Ірина Геращенко ("Європейська солідарність"), Ярослав Железняк ("Голос") та Артур Герасимов ("ЄС").

Геращенко була присутня на 93% засідань та на 93% засідань комітету, взяла участь в 78% голосувань, 187 разів виступала під час пленарних засідань.

Железняк відвідав найбільшу кількість пленарних засідань – 97% (перше місце серед голів фракцій). Також Рада прийняла 11 законів його авторства. Більше лише у Арахамії.

Герасимов був присутній на 100% засідань комітету та взяв участь у 85% голосувань Ради (перше місце).

Статьи по теме
Раді пропонують позбавляти військовозобов'язаних громадянства за виїзд з України
Раді пропонують позбавляти військовозобов'язаних громадянства за виїзд з України

Українських чоловіків, які виїхали за кордон під час воєнного стану і не повернулися протягом 30 днів, можуть позбавити громадянства. Відповідний законопроект 7381 зареєстрований у Верховній раді.
вчера, 11:28 — 1435

Викрадали людей і тримали волонтерів у підвалах: в Україні батюшки УПЦ МП прислуговували окупантам
Викрадали людей і тримали волонтерів у підвалах: в Україні батюшки УПЦ МП прислуговували окупантам

В Україні масово розслідують злочини служителів Московського патріархату. Під час окупації населених пунктів вони не тільки допомагали ворогові, а й розповідали віруючим наративи російської пропаганди.
20.05 — 463

Рада заборонила діяльність проросійських партій
Рада заборонила діяльність проросійських партій

Верховна Рада ухвалила закон щодо заборони діяльності проросійських партій.
04.05 — 643