Контракти.ua

975  —  17.12.21
Кличку довіряють понад 50% киян, - опитування
Кличку довіряють понад 50% киян, - опитування

Мер Києва Віталій Кличко має найвищий рівень підтримки у киян серед українських політиків. Йому довіряють понад 50% мешканців столиці.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на результати соціологічного опитування "Суспільно-політичні настрої киян", яке проводила 10-12 грудня група "Рейтинг".

У той же час рівень довіри до президента Володимира Зеленського становить 39%. Він опинився на другій позиції рейтингу довіри.

Петру Порошенку, який посів третю позицію в рейтингу, повністю довіряють 13% українців і скоріше довіряють 20%. Дмитру Разумкову - відповідно 8 і 23%, Сергію Притулі - 7 і 24%.

В опитуванні групи "Рейтинг" на тему "Суспільно-політичні симпатії киян", яке проводилося з 10 до 12 грудня, взяли участь 2 тис. мешканців столиці старше 18 років. Опитування проводилося у вигляді телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (методом CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Статьи по теме
Київ збільшує підтримку захисників ще на мільярд гривень, - Кличко
Київ збільшує підтримку захисників ще на мільярд гривень, - Кличко

Київрада на сьогоднішній сесії виділить ще 1 млрд грн на підтримку сил безпеки та оборони. Таким чином загалом допомога захисникам з бюджету столиці становитиме цього року вже 7,5 млрд грн.
14.06 — 673

У Києві відкрили новий міст: Кличко запропонував
У Києві відкрили новий міст: Кличко запропонував "йти гуляти"

Будівництво мосту почалося ще 2021 року, а його конструкції привезли до столиці лише за кілька тижнів до початку війни.
25.05 — 276

Залужному та Костенко присвоєно звання почесних громадян міста Києва, - Кличко
Залужному та Костенко присвоєно звання почесних громадян міста Києва, - Кличко

Київська міська рада на сьогоднішньому засіданні проголосувала за присвоєння звання Почесний громадянин міста Києва колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та поетесі Ліні Костенко.
09.05 — 260