Контракти.ua

747  —  14.12.21
Названо найпривабливіші галузі для інвестицій в Україну
Названо найпривабливіші галузі для інвестицій в Україну

П'ять галузей є найпривабливішими для інвестицій в Україні.

Про це у вівторок, 14 грудня, сказала віце-прем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з регіональним директором Світового банку Арупом Бенерджі, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Найпривабливішими галузями для інвестицій в Україну є машинобудування, енергетика, інформаційні технології, сільське господарство, будівництво. Тому сподіваюся, що ці пріоритети знайдуть своє відображення у Стратегії партнерства з Україною на 2022 - 2026 роки", - заявила Свириденко.

У ході переговорів було розглянуто стан підготовки нової Стратегії партнерства України і Світового банку на 2022 - 2026 роки та обговорено інші ключові питання співпраці. Консультації щодо підготовки цього документа триватимуть до лютого 2022 року, а перший проект планується подати у березні наступного року.

Водночас українська сторона зазначила, що розраховує на консультативно-дорадчу та експертну підтримку Світового банку щодо реформування державних підприємств, залучення інвестицій у державно-приватне партнерство, забезпечення макрофінансової стійкості, впровадження земельної реформи, підтримки енергетичного переходу, відновлення критичної та соціальної інфраструктури.

Як зазначалося під час зустрічі, рада директорів Світового банку 17 грудня може ухвалити рішення про виділення Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проектом Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення.

Статьи по теме
Міжнародні резерви України у вересні зросли до $46,52 млрд
Міжнародні резерви України у вересні зросли до $46,52 млрд

Міжнародні резерви України у вересні 2025 року зросли на 1,1% і на 1 жовтня становили 46,52 млрд дол. США.
08.10 — 260

Великий бізнес забезпечив надходження ₴358 мільярдів до бюджету за дев'ять місяців
Великий бізнес забезпечив надходження ₴358 мільярдів до бюджету за дев'ять місяців

Великі платники податків за дев'ять місяців цього року сплатили до загального фонду Державного бюджету 358,2 млрд грн.
06.10 — 236

Україні у 2025 році потрібно ще $8,7 млрд – міністр
Україні у 2025 році потрібно ще $8,7 млрд – міністр

Україна за останні три з половиною роки отримала понад $145 млрд міжнародної фінансової допомоги, у 2025 році треба ще $8,7 млрд.
22.09 — 287