Контракты.ua

782  —  08.12.21
Путін розкрив деталі переговорів з Байденом
Путін розкрив деталі переговорів з Байденом

Президент Росії Володимир Путін у середу, 8 грудня, розповів деталі переговорів із президентом США Джо Байденом.

Про це пише ТАСС.

"Розмова була дуже відкритою, предметною і, я б сказав, конструктивною. Будь-що я сподіваюся, що так оцінює результати нашої зустрічі й американська сторона... У нас є можливість продовжити цей діалог. Мені здається, що це найголовніше", - сказав він.

Зокрема, зі слів Путіна, вони з Байденом констатували поступ у діалозі з теми кібербезпеки.

"Докладно говорили про кібербезпеку, забезпечення безпеки в цій сфері, і констатували, що після нашої зустрічі в Женеві ми змогли просунутися в цьому напрямі дуже відчутно", - сказав президент РФ.

Також він повідомив, що Москва за кілька днів підготує пропозиції з питань безпеки і передасть їх США.

"Це тема окремої розмови. Ми домовилися, що ми продовжимо цю дискусію та зробимо це предметно, обміняємося найближчим часом нашими міркуваннями про це", - зазначив президент РФ.

Окремо президенти говорили про питання розширення НАТО на схід.

"Так, ми дійсно говорили про регіональну проблематику, говорили про конфлікт на південному сході України і пов'язану із цією ситуацією іншу, для нас дуже чутливу тему - розширення блоку НАТО на схід, зокрема за рахунок України", - сказав Путін.

Згідно з його баченням, це одне із ключових питань забезпечення безпеки Росії на середньострокову і навіть стратегічну перспективу.

Путін пояснив, чому РФ непокоїть можливість прийняття України в НАТО.

"Нас не може не турбувати перспектива можливого прийняття України в НАТО, бо за цим, зрозуміло, буде розміщення там відповідних військових контингентів, баз і загрозливої для нас зброї", - сказав він.

Путін додав, що Росія могла показати злочинну бездіяльність, якби просто спостерігала за можливим вступом України в НАТО.

Також Путін дав відповідь на питання, чи збирається-таки Росія нападати на Україну, чи ні. Він сказав: "Це питання провокаційне".

"Росія провадить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати собі безпеку. Як я вже сказав, у середньостроковій та віддаленішій перспективі, і ми це обговорюємо з нашими партнерами, з усіма нашими партнерами, зокрема також із вчорашнім моїм співрозмовником, президентом Сполучених Штатів Америки вельмишановним Байденом", - продовжив президент РФ.

Крім того, він додав, що кожна країна має право обирати шлях забезпечення своєї безпеки, але не завдяки безпеці інших країн.

Статьи по теме
Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна
Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна

Після кривавого вторгнення Росії в Україну 24 лютого багато хто почав бажати смерті президенту РФ Володимиру Путіну. Деякі люди вважають, що зі смертю диктатора жорстока війна проти нашої держави може припинитися. Але чи так це насправді? Чи достатньо смерті президента РФ, щоб імперські амбіції сусідської країни поменшали?
20.05 — 1182

Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці
Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці

В Україні воює 5 000 бурятів, яких Путін відправив вбивати людей і нищити інфраструктуру.
19.05 — 577

"Фюрер" засмутив свою "Єву Браун": чому Кабаєва образилася на Путіна

Нещодавно Велика Британія ввела персональні санкції проти найближчих родичів Путіна – його ексдружини Людмили Очеретної, а також нинішньої коханки (або вже дружини) Аліни Кабаєвої та інших наближених людей. Але кажуть, що ці санкції не завдали істотних збитків, а сам диктатор сприйняв новину про санкції спокійно.
19.05 — 580