Контракты.ua

224  —  07.12.21
США вимагатимуть зупинки "Північного потоку-2" у разі вторгнення Росії в Україну, - Bloomberg
США вимагатимуть зупинки

Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку-2", якщо Російська Федерація вдасться до повномасштабного вторгнення в Україну. Адміністрація Білого дому домагатиметься відповідного зобов’язання від нового уряду Німеччини.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Сьогодні США та їх європейські союзники розглядають "Північний потік-2" як потенційний важіль впливу на президента Росії Володимира Путіна.

Водночас Штати розглядають й введення санкцій проти російських банків та експорту товарів з країни. Мета полягає у тому, аби узгодити пакет обмежень, які будуть всеосяжними, економічно болючими й швидко реалізованими.

Ще влітку Байден та уряд Меркель підписали угоду про обов’язкове введення заходів проти Росії, якщо остання використовуватиме енергію як зброю або ж діятиме агресивно проти України. Тоді президент США відмовився від санкцій проти компаній, які брали участь у будівництві "Північного потоку-2".

Статьи по теме
Глава Пентагону запропонував варіанти дій у разі вторгнення РФ в Україну
Глава Пентагону запропонував варіанти дій у разі вторгнення РФ в Україну

Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену варіанти пересування американських військових у разі вторгнення Росії у Україну.
вчера, 16:32 — 224

Летальна зброя зі США
Летальна зброя зі США

Американська зброя прибула до України.
вчера, 12:30 — 102

США мають схожі з британськими докази про плани Кремля в Україні, – CNN
США мають схожі з британськими докази про плани Кремля в Україні, – CNN

США мають докази щодо прагнень Росії “поставити” в Україні лояльну Кремлю владу, що є аналогічними доказам Великобританії.
23.01 — 432