Контракты.ua

798  —  06.12.21
ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві»
ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, літаки, танки, бронетранспортери, броньовані та спеціальні автомобілі — 6 грудня, одночасно у шести містах, українські військові отримають нову військову техніку.

У понеділок, 6 грудня о 18.00 у Харкові на площі Свободи, в Одесі біля Морського вокзалу, у Краматорську на площі Миру, в Озерному на Житомирщині, у Львові на площі перед пам’ятником Шевченку та у Києві на Михайлівській площі відбудуться урочистості з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України.

Відбудуться покази озброєння і техніки, пройдуть церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Заплановані виступи військових оркестрів та розважальні заходи.

На головній площі Харкова — відбудеться військовий марш і передача техніки бойовим бригадам — 3 танки Т-64БВ, 10 бронетранспортерів БТР-4Е та 10 бронеавтомобілів «Козак-2М1».

В Одесі відбудеться включення до складу ВМС України 2 патрульних катерів типу «Айленд» та передача іншої техніки.

У Краматорську військові отримають 34 «Козаки-2М1».

На Житомирщині Повітряним Силам ЗС України буде передано вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і Ан-26.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Львові, Києві та Одесі частини отримають 40 автомобілів HMMWV «Хамві» (15, 13 і 12).

Статьи по теме
«Санкции СНБО не повлияли на доходы контрабандистов, которых  контролирует Ермак», - статья в СМИ
«Санкции СНБО не повлияли на доходы контрабандистов, которых контролирует Ермак», - статья в СМИ

При поддержке лиц из Офиса Президента был создан «бэк-офис» таможни, куда поступает «черный кэш» от нелегального импорта. Куратором офиса стал глава ОПУ Андрей Ермак, которому помогает его зам Андрей Смирнов и бизнесмен Сеяр Куршутов.
вчера, 13:53 — 224

Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко
Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко

Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко сподівається, що Верховна Рада "оперативно" ратифікує українсько-британську рамкову угоду про кредитування на розвиток ВМС.
23.01 — 1158

США розглядають військові заходи проти РФ у разі вторгнення до України
США розглядають військові заходи проти РФ у разі вторгнення до України

Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що Сполучені Штати розглядають не лише економічні, а й військові заходи проти Росії у разі подальшого вторгнення її військ до України.
23.01 — 776