Контракты.ua

240  —  04.12.21
Найближчим часом Україна отримає ще близько 20 "Байрактарів"
Найближчим часом Україна отримає ще близько 20

Американське авторитетне видання Bloomberg зі своїх джерел повідомляє, що Туреччина погодила постачання понад 20 "Байрактарів" до України найближчим часом.

Журналісти Bloomberg поспілкувалися зі своїми джерелами в турецькому уряді та керівництві виробника зброї Baykar, яке перебуває в тісному контакті з урядовцями.

Видання дізналися, що Україні таємно передадуть ще щонайменше 24 безпілотників найближчим часом.

Журналістам також натякнули, що загалом Україна отримала від Туреччини "значно більше" безпілотників, ніж повідомляли в офіційних джерелах.

Джерело в турецькому уряді додало, що постачання "Байрактарів" Україні дає більше можливостей Туреччині для тиску на Росію.

Крім того, чиновник сказав, що Туреччина натомість підписала угоду про спільне будівництво космічних ракет за українською технологією ракет типу "Зеніт-2". На думку журналістів, ця угода може допомогти турецькому урядові в розробці балістичних ракет.

Статьи по теме
Місія ОБСЄ не зафіксувала витоку хімікатів у Горлівці
Місія ОБСЄ не зафіксувала витоку хімікатів у Горлівці

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не зафіксувала ознак техногенної катастрофи у тимчасово окупованій Горлівці на Донбасі, яку Росія могла використати як причину для вторгнення.
вчера, 19:34 — 107

Окупанти нарощують інтенсивність бойової підготовки артилерії в ОРДЛО – розвідка
Окупанти нарощують інтенсивність бойової підготовки артилерії в ОРДЛО – розвідка

Командування Збройних Сил Російської Федерації нарощує інтенсивність заходів бойової підготовки окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.
вчера, 13:59 — 132

Британія почала поставляти Україні протитанкову зброю
Британія почала поставляти Україні протитанкову зброю

Велика Британія почала постачати Україні протитанкову зброю, щоб допомогти захиститися від потенційного вторгнення Росії, яка згрупувала війська біля кордону з Україною.
вчера, 13:40 — 155