Контракты.ua

236  —  03.12.21
ЗМІ підрахували витрати на боротьбу із санкціями проти ПП-2
ЗМІ підрахували витрати на боротьбу із санкціями проти ПП-2

Тільки починаючи з 2020 року на лобіювання проти санкцій США проти проекту Північний потік-2 витратили понад $7,4 млн.

Такі цифри озвучені у дослідженні OpenSecrets.

Так, за їхніми даними, компанія Nord Stream 2 витратила близько $2,5 млн. на лобіювання трубопроводу лише в перші три квартали 2021 року.

Також зазначається, що Nord Stream 2 заплатив понад $4,5 млн лобістській фірмі Roberti Global, якою керує донор демократів та лобіст Вінсент Роберті.

Крім того, компанія заплатила близько $1,3 млн компанії BGR Group за лобіювання Вокера Робертса, колишнього республіканського штатного працівника Конгресу із закордонних справ.

Своєю чергою, за даними дослідження, п'ять компаній-інвесторів ПП-2 (австрійська OMV AG, нідерландська Shell International, французька ENGIE, німецькі Wintershall та Uniper SE) найняли лобістів у McLarty Inbound для лобіювання в Держдепі та Раді нацбезпеки. Водночас вони заплатили понад $840 000 за лобіювання у 2020 році та $600 000 за перші три квартали 2021 року.

Статьи по теме
Україна має брати участь у переговорах з безпеки в Європі, - Блінкен
Україна має брати участь у переговорах з безпеки в Європі, - Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен напередодні візиту до України зідзвонився з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. І заявив, що в переговорах з безпеки в Європі має брати участь Україна.
вчера, 18:33 — 136

Незграбна тактика холодної війни - США про погрози пропагандиста РФ
Незграбна тактика холодної війни - США про погрози пропагандиста РФ "спалити Конституцію" України

США різко відреагували на заяви російського пропагандиста, який погрожував "спалити Конституцію України на Хрещатику". Там назвали таку поведінку незграбною тактикою холодної війни.
вчера, 11:45 — 194

США й ЄС передумали відключати Росію від SWIFT – Handelsblatt
США й ЄС передумали відключати Росію від SWIFT – Handelsblatt

США і Євросоюз більше не розглядають можливість відключення Росії від міжбанківської системи передачі інформації SWIFT. Замість цього обговорюються цільові економічні санкції проти російських банків.
17.01 — 232