Контракты.ua

299  —  03.12.21
Україна хоче стати хабом Бюро ОБСЄ з прав людини, - Кулеба
Україна хоче стати хабом Бюро ОБСЄ з прав людини, - Кулеба

Україна пропонує Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ стати його регіональним хабом у Центральній Європі. Іншими словами, майданчиком для взаємодії представників урядів і громадянських суспільств країн цього регіону.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на МЗС України.

Повідомляється, що сьогодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Стокгольмі провів зустріч з директором Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) Маттео Мекаччі. Він висунув ініціативу зробити Україну регіональним хабом для діяльності ОБСЄ у сфері захисту прав людини на тлі блокування Росією засідань з реалізації заходів з питань людського виміру (HDIM).

"В Україні дуже сильне громадянське суспільство. Ми вважаємо це силою і перевагою нашої країни. Тому ми готові взяти на себе роль регіонального хабу по зміцненню громадянського суспільства в регіоні Центральної Європи", - зазначив Кулеба.

У цьому контексті він запропонував провести в Україні заходи, які надали б майданчик для ефективної взаємодії представників урядів і громадянських суспільств держав регіону.

Кулеба наголосив на важливості дистанційного моніторингу ситуації у сфері прав людини на тимчасово окупованих територіях.

Статьи по теме
Україна не вестиме переговори з ватажками бойовиків
Україна не вестиме переговори з ватажками бойовиків "ЛДНР", - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що головна вимога РФ - щоб Україна розпочала прямі переговори з ватажками "ЛНР" і "ДНР". За його словами, вони не відбудуться.
вчера, 14:35 — 132

Україні оборонну підтримку надали сім країн - Кулеба
Україні оборонну підтримку надали сім країн - Кулеба

Додаткову оборонну підтримку Україна отримала від США, Великої Британії, Польщі, Литви, Естонії, Латвії та Чехії.
26.01 — 155

Україна знає, де й у кого отримати зброю для свого захисту – Кулеба
Україна знає, де й у кого отримати зброю для свого захисту – Кулеба

Україна знає, де й у кого отримати потрібну їй для захисту зброю.
23.01 — 252