Контракты.ua

2009  —  02.12.21
Шмигаль озвучив плани щодо вакцинації українців
Шмигаль озвучив плани щодо вакцинації українців

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українська влада планує до кінця 2021 року щепити від коронавірусу більшість дорослого населення країни.

Про це повідомляється на сайті урядового порталу.

Про це, зокрема, йшлося на зустрічі членів Кабміну з представниками Всеукраїнської Ради церков та релігійних організацій.

Так, у ході переговорів прем'єр висловив подяку співрозмовникам за позицію щодо популяризації процесу вакцинації проти COVID-19.

"Власний приклад щеплення та відкриття пунктів вакцинації при релігійних організаціях дало хороший поштовх процесу загалом. Ми сподіваємося вакцинувати більшість дорослого населення до кінця року. Це, безперечно, допоможе зберегти багато життів", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, станом на 1 грудня в Україні повністю щеплені від коронавірусу 11 279 127 людей.

Статьи по теме
Кабмін продовжує адаптивний карантин в Україні до 31 березня
Кабмін продовжує адаптивний карантин в Україні до 31 березня

Кабінет міністрів продовжує адаптивний карантин в Україні до 31 березня 2022 року. Таким чином, обмеження діятимуть щонайменше протягом I кварталу наступного року.
16.12.21 — 543

"Вакцинальну тисячу" можна буде витратити на ліки

Президент Володимир Зеленський заявив, що громадяни, старші 60, зможуть витратити "вакцинальну тисячу" на ліки та інші соціальні послуги.
13.12.21 — 495

В Україні медиків і комунальників зобов'яжуть вакцинуватися
В Україні медиків і комунальників зобов'яжуть вакцинуватися

МОЗ знову розширить список професій для обов'язкової COVID-вакцинації – туди включать медиків, працівників органів місцевого самоврядування та комунальників.
11.11.21 — 539