Контракты.ua

533  —  01.12.21
Слідами Вільнюса або наступні президентські вибори. Гра з братами
Слідами Вільнюса або наступні президентські вибори. Гра з братами

Тетяна Мокріді, політтехнолог: Подивилась матеріал Михайла Ткача (УП) про те, що залишилось за лаштунками дня народження Савіка Шустера. Ключовим питанням було, хто ж не потрапив в кадр.

На відео Mykhailo Tkach дві фігури: Ріната Ахметова і Володимира (!) Кличка.

Поява Ахметова зовсім не дивує, бо він власник каналу, на якому виходить шоу Савіка, а до Вільнюсу з’їхалися деякі впливові гості.

Припущення автора матеріалу про те, що говорили про наступні президентські вибори – абсолютне попадання в «десятку» і не новина. Адже про це говорять всі і на всіх політичних і неполітичних заходах: днях народженнях, хрестинах і родинах.

Після перемоги Володимира Зеленського вибори президента – це ще те шоу. Всі вже зрозуміли, що легко може перемогти нова фігура, необтяжена політичним бекґраундом. Спаринг Зеленський-Порошенко вигідний обом, оскільки тільки в ньому вони зберігають вплив на політикум ( доведено соціологами).

Але поява нової фігури, якої нема в жодній соціології, може все змінити. Чи може нею бути Володимир Кличко. Теоретично може. Чому?

1. Обличчя нове в політиці

2. Світова селебретіз

3. Рідний брат – мер столиці, який поки немає конкурентів

4. За братом Віталія Кличка не тягнеться жодної політичної історії. Він білий аркуш паперу в політиці

5. Високий і гарний (уявіть борди в повний зріст з Зеленським)

Чого не згадав Михайло Ткач? Братів Качинських, які довго зберігали політичний вплив в Польщі. І польський досвід не давав спокою багатьом політологам України. Більшість схилялась до того, що мер столиці – це прекрасний трамплін для президентських виборів в Україні. Але гра з братами – цікавіша… Я це допускаю.

До дня президентських виборів ще довго. Розклади зміняться не один раз. До того ж, своїм обранням на посаду президента Володимир Зеленський відкрив скриньку Пандори: тепер будь-яка відома людина вірить в свої можливості. Чому, прикладом, не піти в президенти Маші Єфросініній? Десь трохи більше року тому мені потрапило інтерв’ю Маші на радіо, яке у неї брав репер Потап. Тоді Потап сказав приблизно таке: «Маша, а может тебе на следующие президентськие пойти? Володя смог и ты сможешь. Ты вон как хорошо формулируешь…». Я вже не пам’ятаю відповіді Єфросініної. Але я ще тоді подумала: може бути що завгодно. А Маша, дійсно, талановита в своєму сегменті. Підписників в Інсті у неї в 5 разів більше ніж у Петра Порошенка. Плюс тема гендерної рівності і краса!

The show must go on!

P.S. Чи дає відповідь шоу на потреби і проблеми українців? Питання вторинне в день виборів. І первинне наступного ранку.

Автор: Тетяна Мокріді

Статьи по теме
Финал казахской постановки: останутся ли русские войска и получила ли РФ своё?
Финал казахской постановки: останутся ли русские войска и получила ли РФ своё?

Игорь Тышкевич: И да, и нет. Войска ОДКБ начали выходить из Казахстана. Несмотря на то, что ещё несколько дней назад такая вероятность отметалась. Россия была уверена, что «пришла надолго». ВС РФ несомненно усилит своё присутствие на Байконуре, который она арендует. Больше войск, активное использование. О прекращении аренды (такие тезисы звучали в 2021) речи уже не идёт.
13.01 — 839

"Принуждение к миру". Ультиматум Кремля – сейчас или никогда

Вадим Фульмахт, блогер: Попробую максимально коротко описать свое понимание "ультиматума Кремля Западному миру". Я не эксперт и даже не претендую. Но, возможно, кому-то интересно мое мнение.
12.01 — 502

О переговорах США и РФ по безопасности. Пока говорят дипоматы – пушки молчат?
О переговорах США и РФ по безопасности. Пока говорят дипоматы – пушки молчат?

Александр Кочетков: Для начала – никаких переговоров США и РФ о разделе мира на сферы влияния и, соответственно, сдаче Украины, не было. Вообще переговоры по сути еще не начались и не факт, что начнутся. А что тогда взахлеб комментируют на свой лад внешнеполитические ведомства Штатов и России, а также политологи, болтающиеся в их кильватере?
12.01 — 260