Контракти.ua

597  —  01.12.21
Слідами Вільнюса або наступні президентські вибори. Гра з братами
Слідами Вільнюса або наступні президентські вибори. Гра з братами

Тетяна Мокріді, політтехнолог: Подивилась матеріал Михайла Ткача (УП) про те, що залишилось за лаштунками дня народження Савіка Шустера. Ключовим питанням було, хто ж не потрапив в кадр.

На відео Mykhailo Tkach дві фігури: Ріната Ахметова і Володимира (!) Кличка.

Поява Ахметова зовсім не дивує, бо він власник каналу, на якому виходить шоу Савіка, а до Вільнюсу з’їхалися деякі впливові гості.

Припущення автора матеріалу про те, що говорили про наступні президентські вибори – абсолютне попадання в «десятку» і не новина. Адже про це говорять всі і на всіх політичних і неполітичних заходах: днях народженнях, хрестинах і родинах.

Після перемоги Володимира Зеленського вибори президента – це ще те шоу. Всі вже зрозуміли, що легко може перемогти нова фігура, необтяжена політичним бекґраундом. Спаринг Зеленський-Порошенко вигідний обом, оскільки тільки в ньому вони зберігають вплив на політикум ( доведено соціологами).

Але поява нової фігури, якої нема в жодній соціології, може все змінити. Чи може нею бути Володимир Кличко. Теоретично може. Чому?

1. Обличчя нове в політиці

2. Світова селебретіз

3. Рідний брат – мер столиці, який поки немає конкурентів

4. За братом Віталія Кличка не тягнеться жодної політичної історії. Він білий аркуш паперу в політиці

5. Високий і гарний (уявіть борди в повний зріст з Зеленським)

Чого не згадав Михайло Ткач? Братів Качинських, які довго зберігали політичний вплив в Польщі. І польський досвід не давав спокою багатьом політологам України. Більшість схилялась до того, що мер столиці – це прекрасний трамплін для президентських виборів в Україні. Але гра з братами – цікавіша… Я це допускаю.

До дня президентських виборів ще довго. Розклади зміняться не один раз. До того ж, своїм обранням на посаду президента Володимир Зеленський відкрив скриньку Пандори: тепер будь-яка відома людина вірить в свої можливості. Чому, прикладом, не піти в президенти Маші Єфросініній? Десь трохи більше року тому мені потрапило інтерв’ю Маші на радіо, яке у неї брав репер Потап. Тоді Потап сказав приблизно таке: «Маша, а может тебе на следующие президентськие пойти? Володя смог и ты сможешь. Ты вон как хорошо формулируешь…». Я вже не пам’ятаю відповіді Єфросініної. Але я ще тоді подумала: може бути що завгодно. А Маша, дійсно, талановита в своєму сегменті. Підписників в Інсті у неї в 5 разів більше ніж у Петра Порошенка. Плюс тема гендерної рівності і краса!

The show must go on!

P.S. Чи дає відповідь шоу на потреби і проблеми українців? Питання вторинне в день виборів. І первинне наступного ранку.

Автор: Тетяна Мокріді

Статьи по теме
"Демарш" президента Казахстана: зачем Токаев "оскорбил" Путина

Илья Куса: На самом деле, вполне ожидаемая реакция от президента, который хочет стать вторым Назарбаевым. Для этого ему нужен устойчивый имидж жесткого государственника, самостоятельного игрока и "нового лидера". Отсюда и заявления в Петербурге.
22.06 — 410

Не стоит тратить силы на выяснение отношений, которые можно выяснить после победы?
Не стоит тратить силы на выяснение отношений, которые можно выяснить после победы?

Алексей Копытько: Поскольку начинается очередной виток забавы «вас предупреждали – вы не хотели слышать», краткая памятка для тех, кто желает активно участвовать в дискуссии.
14.06 — 211

Черчилль и Зеленский: что общего между украинским президентом и британским премьером? В чём разница между двумя лидерами?
Черчилль и Зеленский: что общего между украинским президентом и британским премьером? В чём разница между двумя лидерами?

Юрий Касьянов: Сегодня Зеленский стоит перед выбором: либо победа в войне, либо второй президентский срок. Кажется, вторая задача без решения первой вообще неразрешима. Но это не очевидно для многих в президентском окружении, и, вероятно, для самого Владимира Александровича.
31.05 — 460