Контракты.ua

203  —  01.12.21
Понад третина населення світу ніколи не користувалася Інтернетом
Понад третина населення світу ніколи не користувалася Інтернетом

Організація Об’єднаних Націй оприлюднила звіт, згідно з яким близько 3 мільярдів людей, або 37% світового населення, ніколи не користувалися Інтернетом.

Про це повідомляє The Guardian.

Повідомляється, що з 2,9 мільярда людей, які не мають доступу до мережі, мешкають у країнах, що розвиваються. Також майже три чверті цих людей проживають у 46 найбідніших країнах світу.

За даними Міжнародної спілки електрозв'язку (МСЕ) ООН, з 2019 року кількість користувачів Інтернету виросла з 4,1 до 4,9 мільярда людей. Таке зростання пов’язують із наслідками пандемії COVID-19.

Також МСЕ відзначає, що навіть серед наявних користувачів багато сотень мільйонів людей заходять в Інтернет дуже рідко через погану якість зв’язку.

«МСЕ працюватиме над тим, щоб були всі компоненти, аби під’єднати решту 2,9 мільярда людей. Ми маємо на меті переконатися, що ніхто не залишився без зв’язку», - заявив генеральний секретар МСЕ Гаулін Чжао. Він також додав, що серед головних проблем, які перешкоджають цьому, є бідність, не писемність, обмежений доступ до електромережі та брак цифрових навичок.

Статьи по теме
Україна піднялася на 15 позицій у світовому рейтингу швидкості інтернету
Україна піднялася на 15 позицій у світовому рейтингу швидкості інтернету

Україна за останній рік піднялася з 92-го на 77-е місце у світовому рейтингу швидкості інтернету.
04.12.21 — 291

SpaceX тестує супутниковий Інтернет Starlink у літаках
SpaceX тестує супутниковий Інтернет Starlink у літаках

Американська компанія SpaceX Ілона Маска почала тестувати супутниковий Інтернет системи Starlink у пасажирських літаках і хоче запропонувати авіалініям високошвидкісне зʼєднання «як можна швидше».
02.12.21 — 236

Мінцифри анонсувало нові послуги в додатку
Мінцифри анонсувало нові послуги в додатку "Дія"

Міністерство соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації анонсували нові послуги на порталі "Дія".
23.09.21 — 252