Контракты.ua

539  —  30.11.21
Свіжий рейтинг партій: за кого українці проголосують на виборах до Ради
Свіжий рейтинг партій: за кого українці проголосують на виборах до Ради

Якби вибори до Верховної ради відбулися наприкінці листопада 2021 року, найбільше голосів отримали б три політсили. За партію "Європейська солідарність" планують голосувати 17,1% серед тих, хто визначився з вибором, за партію "Слуга народу" - 15,0%, за "Батьківщину" - 13,3%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування КМІС.

"Варто зазначити, що за формальними ознаками рейтинги таких політичних сил, як "ЄС" і "Слуга народу" відрізняються в межах статистичної похибки. Рейтинги "ЄС" і "Батьківщина" відрізняються понад статистичну похибку, а "Слуги народу" і "Батьківщини" - у межах статистичної похибки", - зазначають соціологи.

Далі йдуть "Розумна політика" (9,9%), "ОПЗЖ" (9,2%), "Сила і честь" (6,7%), "Українська стратегія Гройсмана" (5,7%), Радикальна партія (5,4%), "Наші" (5,3%), "УДАР" (4,5%). У інших партій - нижча підтримка.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 26-29 листопада 2021 року серед 1203 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Статьи по теме
Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко
Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко

Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко сподівається, що Верховна Рада "оперативно" ратифікує українсько-британську рамкову угоду про кредитування на розвиток ВМС.
23.01 — 1158

На адмінмежі з Кримом військові тренувалися
На адмінмежі з Кримом військові тренувалися "Градами" протидіяти наступу

У Херсонській області, на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Криму, військові провели навчання в умовах раптової зміни обстановки. Вони тренувалися захищати морське узбережжя та танконебезпечні ділянки суходолу під час протидії наступальній операції.
22.01 — 1203

Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцією
Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцією

Заступник міністра оборони Ростислав Замлинський, представники ДК «Укроборонпром» та науково-виробничого комплексу «Іскра» обговорили плани співпраці у 2022 році, спрямовані на розвиток систем протиповітряної та протиракетної оборони України.
18.01 — 470