Контракты.ua

260  —  25.11
Зеленський дасть пресконференцію у п'ятницю
Зеленський дасть пресконференцію у п'ятницю

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 26 листопада, дасть тригодинну пресконференцію, присвячену екватору його каденції.

Про це повідомила його пресслужба.

У зв’язку з спалахом COVID-19 та з урахуванням попереднього досвіду до участі в пресконференції запрошені журналісти тільки з 30 українських і міжнародних ЗМІ, яких Офіс президента вважає провідними. Кожен з них гарантовано зможе поставити питання Зеленському.

"Таким чином, відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на сході країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. Водночас такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань", - заявили в Офісі президента.

Початок пресконференції - о 12:00.

Нагадаємо, що попередня пресконференція Зеленського відбулась 20 травня. Вона тривала близько трьох годин, але більшість із 200 журналістів не змогли задати свої питання.

10 жовтня 2019 року Зеленський дав рекордну за тривалістю пресконференцію, відповідаючи на питання журналістів протягом 14 годин поспіль.

Статьи по теме
В Офісі Зеленського не один проросійський
В Офісі Зеленського не один проросійський "кріт" — екс-розвідник

Один із керівників спецоперації із затримання російських бойовиків “групи Вагнера” Роман Червінський заявив, що в Офісі президента існує ціла група людей, які мали доступ до деталей операції та бояться погіршення відносин з Росією.
04.12 — 264

Зеленський присвоїв звання Героя добровольцю «Правого сектора»
Зеленський присвоїв звання Героя добровольцю «Правого сектора»

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України добровольцю Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” Дмитру Коцюбайлу.
02.12 — 322

Зеленський вніс до Ради законопроєкт про множинне громадянство
Зеленський вніс до Ради законопроєкт про множинне громадянство

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 2 грудня, вніс у Верховну Раду законопроект про громадянство для діаспори.
02.12 — 136