Контракты.ua

310  —  25.11
Обов’язкова вакцинація: Шмигаль пояснив, чому розширили перелік професій
Обов’язкова вакцинація: Шмигаль пояснив, чому розширили перелік професій

Розширення з 9 грудня переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 буде обов'язковою, є відповідальним підходом для захисту їхнього здоров'я.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду в середу, передає кореспондент Укрінформу.

"З 9 грудня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров'я про розширення переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є необхідною умовою. До переліку увійдуть працівники закладів соціальної сфери, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних установ, співробітники стратегічних для держави підприємств, таких як Укрпошта, Укрзалізниця. Це відповідальний підхід, тому що працівники зазначених організацій під час виконання професійної діяльності найбільше контактують з іншими людьми", - сказав Шмигаль.

Він додав, що з приводу державних службовців та освітян, які були включені до відповідного переліку з 7 листопада, то переважна більшість із них майже повністю вакциновані. Зокрема, більше 96% із них - першою дозою і понад 85% - повністю вакциновані.

Як повідомляв Укрінформ, з 9 грудня набуває чинності Наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов'язковою. Йдеться про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші).

З 7 листопада, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ, незалежно від типу та форми власності.

Статьи по теме
Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь
Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь

В декабре средняя месячная температура воздуха в Украине составляет 1-5 градусов мороза, напомнили синоптики.
вчера, 18:20 — 505

В Украину несется потепление с дождями: где на выходных будет лить
В Украину несется потепление с дождями: где на выходных будет лить

В ближайшие два дня в Украине заметно потеплеет, однако начнутся дожди, местами - ливни.
вчера, 14:19 — 173

Пенсії і не тільки - на порталі «Дія» з’являться нові послуги
Пенсії і не тільки - на порталі «Дія» з’являться нові послуги

Міністерство цифрової трансформації України 29 листопада проведе Online Summit під час якого презентує нові послуги на порталі «Дія».
вчера, 12:55 — 272